פרטי התלונה

תלונות משרד הפנים

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה משרד הפניםשעות פתיחה משרד הפנים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הוצאת תעודת זהות חדשה בגין אובדן-טרטור ובושה מצד משרד הפנים!! נושא התלונה:
‏יום שני ‏11 ‏פברואר ‏2013 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
תעודת הזהות נגנבה לי , וכשהגעתי למשרד הפנים בפתח תקווה שאלתי במודיעין איפה לחכות במקרה של תעודה גנובה,כמה זה עולה ואם עליי להגיע לפ"ת(המקום שבו הוצאתי את הת.ז הראשונה שלי) או לסניף אחר.
התשובה כמובן הייתה שכן,עליי להגיע לפה,לפ"ת, ולהמתין ככה וככה ושם ופה .
אז כך עשיתי, והמתנתי בתור כשעה וחצי. כשהגעתי לנציגה היא ישר נפנפה אותי בטענה שאני לא שייך לפ"ת אלא לאריאל,ולשם עליי לנסוע.
הלכתי לאחראית ולה אמרתי שבפ"ת הוצאתי את התעודה הראשונה שלי, ואמרו לי שעליי להגיע לפ"ת לא למקום אחר. היא אמרה שאני שייך לאריאל והתיק נמצא באריאל ולשם עליי לפנות.
אז נסעתי לאריאל, וגם שם המתנתי, בערך כחצי שעה, ושם נאמר לי שאני שייך לכפר סבא ועליי לפנות לשם כי התיק שם ואינם יכולים לעזור לי .
אז כך עשיתי, כי מה אפשר לעשות? אני חייב תעודת זהות. בכפר סבא כבר אבדה הסבלנות וישר פניתי לאחראית ולה סיפרתי בקצרה את הסיפור, לאחר בדיקה היא אמרה שהתיק לא נמצא גם בכפר סבא, אך לאור כל מה שעברתי היא תנסה לבדוק מה אפשר לעשות כי "לא יודעים איפה התיק שלי". !!!
לאחר בדיקות,טלפונים והרבה בירורים מצד האחראית, והרבה נסיעות,בזבוז דלק,עצבים מצידי הוציאו לי תעודת זהות בכפר סבא, נדרשתי לשלם את הסכום הדרוש, ובנוסף נאמר לי ש"אני לא רשום בשום מקום כך שגם הוצאת התעודה הנוכחית לא רשומה " .

מה זה הדבר הזה? הטרטור הזה? אף אחד לא משלם לי על הדלק,בזבוז זמן,עבודה וכו' שאני מפסיד במטרה להוציא תעודת זהות שנגנבה לי!!! אבל אם אסתובב בלי תעודה לא יתייחסו אליי ואפילו יקנסו אותי .
פשוט בושה, אבקש טיפולכם בנושא .
כספי, סוג הנזק :

משרד הפנים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה