פרטי התלונה

תלונות רשת שרתון

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מוריה פלאזה אילת - תקרית איומה נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏15 ‏אוקטובר ‏2009 תאריך האירוע:
אזור אילת אזור:
ת.ד. 135 אילת, 88000 כתובת:
מוריה פלאזה - אילת סניף חברה:
תיאור הבעיה:
לכבוד : מר גונן קזס - סמנכ"ל מוריה פלאזה אילת
לאור הידיעה שכרגע אין מנכ"ל מלון, פונה אני אלייך בתור מחליפו מתוך צורך עז לשתף אותך באירוע מזעזע אשר התרחש במלון מוריה פלאזה אילת .
אני התארחתי במלון בין התאריכים 15-17.10 . בהיותי בחורה בודדת בחדר של סינגל ,להלן החדר : "חדר 412 ".
ביום חמישי (15.10) בסביבות השעה 15:00 לערך, יושבת אני בחדרי לאחר שיצאתי מהמקלחת, ולפתע נפתחה דלת חדרי , נכנס גבר זר פסע 2 פסיעות, ראה אותי, חזר חזרה ויצא. מיד יצאתי אחריו לבדוק במה מדובר. התנצל הבחור כאשר גבו מופנה אליי, והמשיך בדרכו.
לאור האירוע הנ"ל, תחושת הפחד לא עברה, טראומה ואכזבה. לא מקובל עליי שדלת חדרי תיפתח טרם נקישה על הדלת. לא ביקשתי דבר משירות החדרים, לא הודיעני שיגיעו אליי.
פשוט בלי שום סיבה הדלת נפתחה.
דיווחתי למנהל תורן מר משה בירון, על האירוע המזעזע, הנ"ל תיחקר אותי והבטיח כי חוזרים אליי למחרת בבוקר עם תשובה מי זה היה ומדוע נכנס בצורה כזאת, אמר שיבצע בדיקות ביטחוניות, ופיצוי הולם בגין עוגמת הנפש. "לא דובים ולא יער".
לאורך כל היום למחרת אף אחד לא חזר אליי ואף לא עדכן אותי לפחות בסטטוס הטיפול.
ביום שישי (16.10) בערב החלטתי שאני פונה שוב לקבלה לבדוק היכן הטיפול עומד, הבנתי שמר משה כבר לא נמצא והגיע אליי הקב"ט מר אוהד כהן. אוהד תיחקר אותי בשנית ואז גם הבנתי שעד עכשיו לא נעשה דבר בנידון, מה שהרתיח שהייתי צריכה לדווח ב"שידור חוזר". גם מר אוהד הבטיח שיחזרו אליי עם תשובה ופיצוי הולם. ושוב, לא חזרו אליי. (אבל הפעם כבר לא הופתעתי) כי "הרחתי" שצוות המלון ממש לא רציני, ואף מזלזל בלקוחותיו בשירותיו.
חשבתי לתומי, כי אולי במהלך ה"צ'ק אאוט", יהיה משהו מפצה, מילת התנצלות, יחס אנושי... אבל שום דבר גם אז לא קרה.
- יחס כזה לא קיבלתי בשום בית מלון ואפילו לא בבית מלון ברמת 3 כוכבים, אז במלון 5 כוכבים????? האירוע הנ"ל הינו חריג ביותר. אני בתור אדם שנופש המון בבתי מלון לא קרה לי דבר כזה או דומה לו מעולם. וגם אם כבר קרתה הטעות, עליכם לעמוד מאחורי הטעויות ולספק מענה אנושי ושירות נעים. אבל גם זה לא קרה. באתי להתארח במוריה פלאזה, ושילמתי מחיר יקר (גם כספית וגם נפשית) כי רציתי מלון טוב עם שירות טוב, ברמה של 5 כוכבים, אבל מה שקיבלתי היה מתחת לכל ביקורת. שילמתי את המחיר היקר כיוון שבן זוגי התארח במלון מטעם חב' בזק (בספורטיאדה שהתקיימה באילת), והתעקשתי להתארח במוריה פלאזה על מנת להיות איתו ולחגוג עימו את יום הולדתו.
- יכולתי לשכור חדר במלון 3 כוכבים בחצי מהסכום ששילמתי וליהנות יותר. לא הייתה לי בעיה להשקיע במלון טוב כי חשבתי שהתמורה תהיה שווה את זה . אבל טעיתי ובגדול.
חוסר האנושיות, חוסר המענה וחוסר השירות הגבירו את הכעסים הרבים, והתווספו עצבים ואכזבה. באתי לנפוש, ליהנות, לבלות ולנוח, והתוצאה הייתה סבל, כעס, ובזבוז זמני היקר בלרדוף אחריכם על מנת לקבל מענה אנושי או לפחות התנצלות, לא ציפיתי לצורת התנהגות כזאת מרשת כל כך גדולה עם פריסה של בתי מלון בכל רחבי הארץ וברמה של 5 כוכבים.
- ההתאכזבות הייתה עצומה.
בבתי מלון שמכבדים את עצמם ואת לקוחותיהם, בעת ביצוע ה"צ'ק אאוט" פקיד הקבלה שואל האם נהנו מהחופשה ואם הכל היה בסדר, ואף ישנם בתי מלון בהם נמצא בקבלה דף משוב. במלון הנ"ל, לאף אחד מחברי הצוות לא עניין ולא הראה אכפתיות מה הלקוח מרגיש והאם ניתן לשפר משהו.
זהו דבר שגרם עוד יותר להבין עד כמה אתם לא שירותיים ולא אכפתיים כלפי לקוחותיכם.
- אבקש את טיפולך ובדיקתך בנידון ופיצוי הולם על עוגמת הנפש.
באם ולא תתקבלנה התייחסות למכתב הנ"ל, אנקוט בהליכים משפטיים.
עלבון, סוג הנזק :
פיצוי כספי והולם בגין העוגמת נפש והעלבון פתרון נדרש :

רשת שרתון שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה