פרטי התלונה

תלונות בית הנשיא

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הוצל"פ חוב של עשרות שקלים שוברים קופ"ג, חוב של מאה אלף ש"ח עסקת טיעון נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
אני פונה לכב' הנשיא אחרי שפניותי לגורמים רבים לא נשאו פרי, עבדתי שנים רבות בנושא ההוצאה לפועל, וראיתי כי נעשה עוול לאנשים לעיתים נכים ועניים (אם אתבקש אמסור מס' תיק בהוצל"פ), בשל שיק של עשרות שקלים שחזר, למחרת בלי התראה מוקדמת (זה חוקי) נפתח לנכה תיק הוצל"פ נדרשה לשלם מאות שקלים, כשסירבה ומררה בבכי הושלכה בבוז, העו"ד זכה בשכר טרחה ב' ע"י בית המשפט, (קבל אלפי שקלים על שפדה שיק של עשרות שקלים???!!!,)שבר לנכה האומללה קופת גמל קטנה ששרדה לה ע"מ שתשתמש בה לעת זקנה, - וכל זה חוקי למהדרין.
ניסיתי בכל כוחי לתקן חוק מעוות זה (לתומי) גם דרך מר רייכר גדעון, הייתה אמנם כתבה בעיתון שמי הופיע שם, (יש לי אותה) , נאמר בכתבה כי "שר המשפטים כמו קודמו הבטיחו לתקן את החוק" וכי אינו הגיוני,(מאז התחלפו מס' שרי משפטים) אך בפועל כנראה שקל מאוד לדרוך על נכים וחלשים.
נדהמתי כאשר לא מזמן שמעתי בכלי התקשורת כי יש עומס בבתי המשפט, וכי חייבים עד 100 אלף ש"ח יקבלו עסקת טיעון, תהיתי מדוע בית המשפט המכובד אינו משיל מעליו את החובות של עשרות שקלים, של העניים, מדוע חוב של עשרים שקלים מעסיק עו"ד, רשם, שופט לדיון בבית משפט, הגשת התנגדויות, העסקת מעקלים,והכי גרוע שהחייב נותר ללא קופ"ג ונופל לנטל על משלם המיסים. בעוד חוב של 100 אלף שקל נחשב חוב קטן שנפתר ע"י עסקת טיעון.

אבקש בכל לשון של בקשה, לדרוש ממשרד המשפטים לתקן חוק זה (שיפתחו תיק לתביעות הוצל"פ קטנות ללא שכ"ט עו"ד), ואסור לשבור קופ"ג בשל חוב שלא עול על 500 ש"ח למשל (שמעתי כי אלפי קופות גמל נשברים כל יום) כי כל קופת גמל שנשברת בעל הקופה נופל לנטל על החברה בעת זקנתו. ואם לא יהיה שכ"ט עו"ד ממילה חוב קטן לא יגיע לממדים של 500 ש"ח, (היום מגיע לאלפי שקלים).

המכתב הזה אינו אישי, ונכתב לטובת החברה, אנשים לא יודעים את החוקים ונופלים ברשת שטומנים להם הזכאים ה"מתוחכמים" אחד אחרי השני, לעיתים חיילים השאירו "זנב" חוב בבית ספר פרטי שלמדו-היו צריכים לשלם את כל מענק השחרור שלהם כשכ"ט עו"ד, לי ממש כאב הלב ולכן כתבתי מכתב זה.

בתודה ובברכה
שרה


כספי סוג הנזק :

בית הנשיא שירות לקוחות

, תגובה:
נוגה שם ותפקיד:
היכן הבעייה בפנייה?

תגובה:
הבקשה הועברה למחלקה המשפטית בבית הנשיא, הבוחנת את הנושא. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה