פרטי התלונה

תלונות אייס קנה ובנה

תלונות בית וריהוט

תלונות קניות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה אייס קנה ובנהשעות פתיחה אייס קנה ובנה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מוצר פגום נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
פאואר סנטר סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ב 15.8.11 קנה לי אבי מיטה+ מזרן מאייס. שאלתי למוכר היתה : האם המיטה חזקה דיה כדי להכיל את בתי ואותי? אייל ענה: המיטה יכולה להכיל גם אדם ששוקל 200 ק"ג והצביע על עצמו.המיטה הונחה בחדר קטן שאי אפשר להזיזה וילדתי ישנה עמי (אני חד הורית והמצב הבטחוני גרם לה להיות עמי גם בלילות) . לפני חצי שנה כשניקיתי עם סחבה מתחת למיטה ראיתי שמוט אחד זז. בקשתי עזרה ולהחזירו למקום. לאחר כמה שבועות השני זז ממקומו. שוב החזרנו למקומו.לפני חודש וחצי באמצע הלילה המיטה התעקמה בדופן הראש וידה של הילדה נתפסה בסורגי המיטה.
1. התקשרתי לסניף במשך שבוע וחצי אך לא היתה תשובה.
2. הגעתי לסניף ואחד העובדים (אין לי בעיה להגיד את שמו ולאמת את דבריי) שמע את תלונתי ואמר שהמיטה היתה מדגם פגום ושהפסיקו ליצרה ושרבים מתלוננים על כך.ותאר לי בדיוק איפה המיטה בעייתית. הוא טען שהאחראי על כך נמצא בקורס ויגיע שבוע לאחר מכן.
3. בקשתי טלפון של שירות לקוחות ובמשך שבוע התקשרתי ולא קבלתי מענה.
4. פניתי למנהל הסניף (חדרו אפוף בסיגריות ודברתי מבחוץ)הסברתי את הבעיה והוא התנצל וטען שכרגע יש בעיה כי החברה הפכה מאייס לאלקטרה ואין בפני מי להתלונן. אני אפצה אותך בסכום סמלי כשתקני כאן שוב - ענה. אבל אני צריכה מיטה השבתי.
5. פניתי לאחראי ובקשתי מוטות חלופיות והוא הציע להזמין אך לא בטוח אם יש לחברה.
אני צריכה מיטה לישון עליה. תוך חצי שנה קרסה מיטה שסכום קנייתה היה 850 ש"ח. מיטת עץ שכיום מחירה 900 ש"ח באינטרנט החזיקה לי מעל 10 שנים . אינני רוצה חלקי חילוף אלא מיטה לישון בה. ולא בספה בסלון.
כספי סוג הנזק :
מיטה חלופית ופיצוי לילדה פתרון נדרש :

אייס קנה ובנה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה