פרטי התלונה

תלונות ביטוח לאומי

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה ביטוח לאומישעות פתיחה ביטוח לאומי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ביטול הבטחת הכנסה וטיפול כושל בתביעה חוזרת. נושא התלונה:
מימון נטע שם/כינוי:
אזור הצפון אזור:
קריות כתובת:
תיאור הבעיה:
אני מבקשת להתלונן על טיפול לקוי בתיק שלי בביטוח לאומי.
אני אם חד הורית לשתי ילדות – אחת בת שש וחצי ואחת בת חודשיים.
במשך שנתיים אני מקבלת הבטחת הכנסה ומשנה שעברה השלמת הכנסה לעבודה.
באוקטובר 2010, קניתי אוטו. האוטו עלה לי 1200 ₪. לפני שקניתי בדקתי האם מותר לי להחיזיק ברכב והיה כתוב שהשכר צריך להיות רבע מהשכר הממוצע בשוק. מכיוון שחשבתי שהשכר הממוצע הוא שכר המינימום והשכר שלי הוא כרבע משכר זה, קניתי את הרכב – שוב ב 1200 ₪ בלבד.
בדצמבר התברר לי שהשכר הממוצע בשוק הוא 8000 ₪ ובאותה נשימה בוטלה הבטחת ההכנסה שלי במיידית. בנוסף הוסיפו לי חוב של כ 8000 ₪ לביטוח לאומי.
מאז ועד היום אני לא מקבלת טיפול הולם לתיק שלי. אני רצה לביטוח לאומי כמעט כל שבוע לבדוק מה המצב ומה צריכים ממני אבל תשובות אני לא מקבלת וכסף בטח שלא.
הטעות אכן היתה שלי, אך האם על טעות כל כך קטנה עלי לשלם סכומים כל כך גדולים.
הפקידה המטפלת בתיק שלי שמה מוריאל והיא עובדת בסניף הקריות בקרית חיים. אפילו פניתי למנהלת המחלקה שלי, ששמה אגי, וגם היא ממאנת לעזור לי.
לדעתי נושא כזה יכול לייצר כתבה מאוד חזקה ואני בטוחה שאני אינני היחידה המתלוננת על ביטוח לאומי, אז אם אספתם מעוד אנשים אשמח לספר את הסיפור שלי בחדשות, בעובדה, בעיתון או בכל תוכנית אחרת שתעיר את העולם בקשר לנושא החד הוריות במדינה שלנו.
אנחנו לכאורה מדינה המעודדת ילודה. ואני לפני שהפכתי לאמא עבדתי משרות מלאות והרווחתי מספיק למחייתי. כשהפכתי לאמא, ועוד חד הורית החלטתי להקטין את המשרה שלי ולהיות עם הבת שלי יותר זמן.
מאז החיים שלי רק הולכים ונהיים יותר קשים. האם המדינה מעדיפה שאעבוד משרה מלאה וילדי יהיו זרוקים ברחובות עד שאחזור הבית בגלל שלא יהיה לי כסף למעון או צהרון? מתי כל המצב הזה יתחיל להשתפר ונהיה באמת מדינה התומכת ביושביה ולא אוכלת אותם.
כספי סוג הנזק :
מבקשת לשלם לי את מה שמגיע לי וגם להוציא את הטופס שמאשר שאני זכאית להבטחת הכנסה פתרון נדרש :

ביטוח לאומי שירות לקוחות

, תגובה:
מזכירות הסניף שם ותפקיד:
לא שייך לסניף רמלה תגובה:
נא להעביר לסניף קריות פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה