פרטי התלונה

תלונות ביטוח לאומי

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה ביטוח לאומישעות פתיחה ביטוח לאומי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
השלמת הכנסה נושא התלונה:
‏יום שני ‏17 ‏דצמבר ‏2012 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
פתח תקווה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב!
אני אלמנה מזה כ 27 שנים ומקבלת קיצבת שארים שהיום עטמדת על סך 1500 שח, אין לי הכנסות אחרות ולטענת בטוח לאומי הקצבה שלי נמוכה מכיון שבעלי נהרג בגיל צעיר. מזה כ שנה וחצי שפוטרתי עקב קיצוצים במקום בו עבדתי, קיבלתי אבטלה אבל לא מצאתי עבודה. בסביבות חודש דצמבר פניתי לבטוח לאומי סניף פתח תקווה בבקשה להשלמת הכנסה, ומאז אני מתוזזת הלוך ושוב וללא הועיל. בהתחלה הם טענו שיש עוד דירה על שמי גרתי בגבעתיים ולצערי נאלצתי למכור את הדירה לפני כ 11 שנים והיום אני גרה בדירה בת 37 מר בלבד בפתח תקווה הבאתי להם נסח טבו של הדירה בגבעתיים והם איבדו את הנסח. הלכתי שוב והבאתי עוד פעם ממשרד הטבו הוכחה שאין לי שום דירה נוספת ובנתיים הזמן עבר. אחר כך הבאתי מצב חשבון של 3 חודשים ותצהירים שאין לי פנסיה עבדתי במקום פרטי והיו שנים שלא עבדתי אני גם אשה חולה.
ועדין כל פעם שהגעתי לשם הם שוב ושוב ביקשו ממני פנסיה ותלושי משכורת - שאין לי. לפני חודשיים אף כתבתי מכתב תצהיר פנימי למנהלת הסניף עם כל הכתוב לעיל, עד היום - כלום. בכל פעם אני צריכה לעמוד בתור ולדבר בכל פעם עם פקידה אחרת שאני בכלל לא מענינת אותם.
לפני כחודש הם גם נזכרו לומר לי שאני צריכה ללכת להרשם בלשכה ואני הולכת למה לא אמרו לי מהתחלה?
גם כך הסכום הוא מזערי אי אפשר להתקיים ממנו אני רק מלווה כספים וחיה בצמצום רב,
אני אבקש מכם לעזור לי בנדון ולקבל מה שמגיע לי על פי החוק ומיום שהגשתי את הבקשה מכיון שאני לא אשמה באי הסדר שיש שם.. תודה!
כספי סוג הנזק :

ביטוח לאומי שירות לקוחות

, תגובה:
הנהלת הסניף שם ותפקיד:
לא שייך לסניף רמלה תגובה:
נא להעביר לסניף המטפל סניף פתח תקוה פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה