פרטי התלונה

תלונות מנהל מקרקעי ישראל

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה מנהל מקרקעי ישראלשעות פתיחה מנהל מקרקעי ישראל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
סירבול תביעה עד שאי אפשר לתבוע סרבן תשלום דמי וועד נושא התלונה:
שרביט מאיר שם/כינוי:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב אני מאיר שרביט נציג של וועד בית בן 8 דירות אנו גובים דמי וועד 40 שח בלבד. אבל מה לעשות תמיד יש דייר אחד שלא רוצה לשלם הדייר הזה הוא הקבלן שבנה את השכונה והוא יודע שמנהל המקרקעי ישראל לא יכול לעשות מאומה.
ולמה אני אומר כך בגלל שכאשר נגשתי למקרקעי ישראל למפקח על דירות משותפות בקשו ממני פרטים שאיני יכול להציג ואפרט:1 למה אני צריך לציין גוש וחלקה הכתובת שרשומה בתעודת הזהות אינה מספיקה,2למה אני צריך להגיש פרוטוקול של הוועד ,במקום זה יש לי את החתימה נכון להיום של כל הדיירים.3 דו"ח הכנסות והוצאות ,אין לי את כל הקבלות של חומר לניקוי חלונות אין לי את הקבלות של המנקה אבל יש לי את הרישום כולל חתימה של המנקה.
בנוסף אני רוצה להגיש תביעה עם הדייר ללא סוללת הער"ד של הקבלן.זה סה"כ 40 שח שזה מכסה את הוצאות החשמל וניקיון וצביעה ותיקונים של הבניין וללא תוספת על דמי הוועד.למה אני לא יכול להגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות? שם אין אפשרות להביא עו"ד ומאוד יעיל ללא שאלות על גוש וחלקה.
כספי סוג הנזק :

מנהל מקרקעי ישראל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה