פרטי התלונה

תלונות בנושא אגרה

תלונות רשות השידור

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
דרישה לתשלום אגרה פלוס קנסות פיגורים ושכר טרחה. נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
בן גוריון 1 בני ברק כתובת:
פרנקל את קורן סניף חברה:
תיאור הבעיה:
בתחילת חודש דצמבר דפקו על דלתי שני בחורים צעירים שהציגו את עצמם כנציגי רשות השידור.(מיותר לציין שאני בין הבודדים אם בכלל שפתחו את הדלת). וטענו שהרשות יצאה במבצע חדש לאיתור אנשים בעלי מקלטי טלויזיה. לאחר ששאלו מספר שאלות מילאו טופס. החתימו אותי עליו והשאירו לי עותק. מאחר והייתי עסוק ולא ממש מרוכז, גיליתי לאחר שעזבו כי העותק שהושאר לי ריק. ושום פרט גם לא החתימה שלי לא מופיעים עליו. (אין לי מושג אם הדבר חוקי. מבחינתי הם יכלו לכתוב בטופס כל מה שרצו)
בתאריך 13.12.12 נשלח אליי מכתב ממשרד עורכי דין פרנקל את קורן. ובו דרישה לתשלום חוב, שלוש שנים אחורה כולל קנסות פיגורים.
את רשות השידור לא ניתן להשיג טלפונית. את משרד עורכי הדין השגתי היום בטלפון. לאחר שקיבלתי עוד מכתב ובו איום שאם לא אסדיר את חובי , הפעם גם בתוספת שכר טרחת עורכי דין. הם יפנו להוצאה לפועל ללא הליך קודם בבית משפט. בשיחה הסבירה לי הנציגה שהם יודעים איזה מקלט טלויזיה יש לי ואת כל הפרטים לגביו למרות שהנציג מטעמם בפירוש לא נכנס אליי הביתה. היא גם הסכימה בהינף יד לוותר על שכר הטרחה של המשרד. מה שחידד יותר בעיניי את תחושת השוק שאופפת את כל הנושא.
פראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים. והפעם הפראייר הוא אני.
לא ברור לי על סמך מה החליטו לחייב אותי שלוש שנים אחורה ולא יותר ו פחות. וממש לא ברור לי מדוע בפעם הראשונה שפונים אליי בנושא האגרה, אני נדרש לשלם קנסות ושכר טרחה?
אין לי בעיה "להיות פראייר" ולשלם אגרה. אין לי בעיה גם לבוא לקראתם ולשלם שלוש שנים אחורה. אבל ממש אין הצדקה לשלם קנסות כדי להצדיק את שכר עורכי הדין שהרשות מחזיקה.
ומה היה קורה אם לא הייתי פותח את הדלת? ומה היה קורה אם לא הייתי חותם על הטופס? לא הגיוני שמנצלים את התמימות של מיעוט שכן מוכן לשתף פעולה עם החוק המטופש והמיותר של האגרה. ובתור פרס, מפילים עליו גם קנסות ...
מה עליי לעשות? האם עליי להכנע לסחטנות ולשלם את כל דרישת החוב?
תודה,
ערן
כספי סוג הנזק :
תשלום האגרה ללא קנסות ופיגורים. פתרון נדרש :

בנושא אגרה שירות לקוחות

, תגובה:
בועז אברהמי שם ותפקיד:
ללא ת"ז אין לי פרטים תגובה:
הכתובת צריכה להיות של האזרח לא של העו"ד המטפל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה