פרטי התלונה

תלונות דקה 90

תלונות משרדי נסיעות וטיולים

תלונות נופש וטיולים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חופשה בלונדון הזמנה מס'369959 נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏15 ‏ספטמבר ‏2005 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
ב-15.9 טסתי דרך הדקה ה-90 ללונדון, לסופשבוע , עד 19.9, יחד עם בני וכלתי, כדי לבקר את בתי שעבדה בלונדון באותה עת. הזמנתי חבילת טיסה, עם מלון במחיר 625$ ליחיד. לאחר כמה ימים צלצלו והודיעו לי שיש בעיה והמלון מלא, והאפשרות היחידה היא אותה חבילה בשידרוג של מלון טוב יותר - בתוספת מחיר. בלית ברירה הסכמתי, שילמתי את התוספת, לא לפני שבררתי שגם במלון ה"משודרג" אני מקבלת , כפי ההזמנה הקודמת, ארוחת בוקר מליאה, ושיש בחדר פינת קפה.
ההזמנה הראשונה נעשתה דרך בחור בשם אייל, כשהדגשתי לו ששני הדברים האלה מאוד חשובים לי.
ההזמנה השניה נעשתה דרך חיים, שגם הוא בדק במיוחד ואישר לי את הנ"ל.
מכיוון שהבת שלי נמצאה בלונדון ורציתי שנבלה יחד את הסופשבוע, ביקשתי לכלול אותה ב"דיל" והדגשתי שאני מזמינה 3 טיסות, אבל שני חדרים זוגיים, כדי שבתי ואני נהיה בחדר אחד, ונוכל לאכול ביחד את ארוחות הבוקר. שילמתי על כך תוספת, ובקבלה אף צויין שמה של הבת.
ברור שהחדר שולם מהצהריים של יום חמישי 15.9 , אבל מהטיסה הגענו למלון הרבה אחרי חצות. בתי , שהגיעה בסביבות 5 אחה"צ למלון, עם מזוודה, גורשה משם בבושת פנים כיוון שלא היתה בידה ההזמנה. (למרות שהיא מסרה להם את שמי ושם אחיה ואשתו). בלית ברירה היא שוטטה בחוץ עם המזוודה, עד הלילה, כשלמרות שהיה אוגוסט - שם היה קר וגשום מאוד, וסרבו לתת לה להיכנס. כתוצאה מכך היא הצטננה וחלתה.
כאמור, הגענו בלילה למלון INVERNESS COURT , נכנסנו לחדרים, (405,406) כשבחדר "שלי" (405) - האמבטיה היתה לא נקייה, עם שיירי שערות וסבון משומש,... וריח של שתן. הטלפן בחדר היה מקולקל, המיטה שלי היתה שבורה (מסגרת העץ), כיסוי המיטה קרוע, והקפיצים - חלקם שבורים וחלקם מזדקרים... פינת קפה - אין. ביקשנו לפחות קומקום חשמלי - לא בנמצא. (כלומר - לא היתה שום אפשרות להכין כוס תה בחדר).
בבוקר ירדנו לחדר האוכל - נתנו לנו קרואסון ספוג שמן ולא אכיל, ואמרו שארוחת הבוקר היא בתשלום נוסף. כשאמרנו שהוזמנה ארוחת בוקר - הם אמרו - תיפנו לסוכן שלכם... כמובן שנאלצנו לשתות ולאכול בחוץ.
כשהשתמשנו בשירותים - נוצרה שלולית על הרצפה - מסתבר שהיתה נזילה מאיזה צינור.חדר האמבטיה הסריח כמו משתנה ציבורית - סגרנו את הדלת כדי שהריח לא יעבור לחדר, והחלטנו לא להשתמש בשרותים ובאמבטיה. אני 3 ימים לא יכולתי להתקלח, (השתמשנו בשירותים של החדר של הבן, אבל על האמבטיה שבחדרו היו כתמים של יוד). כשהתלוננו במלון - בא איש תחזוקה עם ספריי....
אגב, בחדר של הבן ואשתו לא היתה מיטה כפולה כמו שביקשנו, המלון עצמו היה מתוחזק ברמה נמוכה: מתוך שתי מעליות - אחת היתה מקולקלת , והשניה - תפוסה רוב הזמן. נאלצנו להיגרר עם מזוודות כבדות לחדרים. כשפינינו את החדרים - המעלית עם המזודות שלנו בפנים - נתקעה...
בגלל מצב השירותים, כלתי השתמשה בשירותים של המלון - ודלת השירותים נתקעה והיא נסגרה שם עד שחילצו אותה.
לא נראה לי שהייתי צריכה להוסיף תשלום עבור מלון "יותר טוב" ולא עבור הבת
(719 ש"ח), ונראה לי שהיו צריכים לפצות אותי על מה שעברנו שם, וצר לי שבילוי משפחתי שהשקעתי בו ממיטב כספי - הפך לסיוט.
אגב, הזמנתי עבורי ועבור כלתי אוכל צמחוני בטיסה - בשלוש בלילה העירו אותנו עם מנת שווארמה... כשהם טוענים שלא הוזמנו מנות צמחוניות.
פניתי וביקשתי הסבר לכל הנ"ל, כתבו לי שזה יקח זמן כי הבירורים הם עם גורמים בחו"ל, וב- 15.12.05 שלחו לי מכתב שהם מצרים על השתלשלות הארועים, שזה לא באשמתם, שהם לומדים ומפיקים לקחים מכל פנייה, והם מקווים שהמכתב הוא תשובה הולמת לפנייתי... (חתום על המכתב -אוהד דיין , פניות הציבור) ומצורף מכתב שחברת "קשרי תעופה" שהם לא אחראים, הם רק משמשים מתווכים, הם לא אחראים להתחייבויות סוכן הנסיעות, אין להם זכות להתערב בענין בית המלון, וזה לא בשליטתם, ורמת המלון ושביעות הרצון ממנו היא דבר אינדיבידואלי.
הם מצרים על כך שמסיבה בלתי ברורה הזמנת הארוחה הצמחונית לא הגיעה לחברת התעופה, אבל זה בגדר בקשה בלבד.
בקיצור, "קשרי תעופה" - "רואים לנגד עיניהם את טובת הלקוחות, ועושים ללא לאות על מנת להעניק לכלל הלקוחות את השרות המקצועי והאדיב ביותר, כפי שנעשה גם הפעם"... חתומה על המכתב - חיותה שגיא, ממח' יחסי ציבור ושרות לקוחות.
כמחווה של רצון טוב ולפנים משורת הדין - הם נאותים להעניק לי שובר זוגי למסעדה "הזמנה טעימה" בשווי 150 ש"ח, כפוף לחתימה על מסמך שאומר שאני מתחייבת לא לתבוע אותם ואין לי טענות.
כשצלצלתי וביקשתי 4 הזמנות -(כי היינו 4 אנשים) - הם סרבו.
כספי סוג הנזק :
הסבר נאות ופיצוי הולם פתרון נדרש :

דקה 90 שירות לקוחות

, תגובה:
קרן- פניות הציבור ה"דק שם ותפקיד:
חברת ה"דקה ה-90" מייחסת חשיבות רבה לשירות לקוחותיה לגבי כל היבט הקשור בשירותים הניתנים על ידה או במקרה דנן ע"י ספקי שירות אחרים ולומדת ומפיקה לקחים מכל פנייה.
חברת ה"דקה -90" נותנת מענה ישיר לכל לקוח הפונה אליה ולא דרך גורמים אחרים.
במקרה הנ"ל הגב' ליבליך קיבלה מכתב תגובה.
תגובה:
((( פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה