פרטי התלונה

תלונות ביג בוקס

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה ביג בוקסשעות פתיחה ביג בוקס גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
החזר מוצר פגום נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏22 ‏דצמבר ‏2016 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
נשר, בר יהודה 127 כתובת:
תל חנן סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ביום 22.12.2016 רכשתי מיקרוגל משולב עם תנור וגריל מודל MC32F604 של סמסונג - המוצר סופק לי אחרי כ10 ימים. אחרי הפעלתו התברר לי שתנור גם בפונקציה חימום מוקדם Preheat וגם בבישול טורבו לא מגיע לטמפרטורה המצויינת על הצג. אני יכולה לצרף וידאו המצביע על הבעיה בתנור סמסונג (40 שניות האחרונים של חימום ב200 מעלות- יש לי גם סרטים יותר ארוכים) ובנוסף וידאו מהפעלה של התנור המשולב העתיק שלי של חברה שארפ. בתנור סמסונג הטמפרטורה מגיעה ל160 ובתנור שארפ ל210 - בשני מיקרים נדרש 200 מעלות.
אחרי בירור בחנות התנור נשלח לבדיקה בחברה אלקטרוניקספרו במודיעין.
התקשרתי לאלקטוניקספרו כמה פעמים וקיבלתי תשובה שבדיקה בוצע לפי הוראות יצרן ותנור נמצא תקין. שאלתי עם אני יכולה להגיע כדי לראות את הבדיקת הטמפרטורה וקיבלתי סירוב. אמרתי שאני רוצה לשלוח את סרט וידאו המצביע על כך שיש הפרש טמפרטורות עקרוני בין צג ומד - וזה לא התאפשר לי. ביקשתי לשלוח לי דו"ח בדיקה כדי לראות את טווח הדיוק של הבדיקת הטמפרטורה וסירבו לי גם לבקשה זאת . התנור נשלח חזרה כאחרי כחודש ונמצא בחנות ממנו קניתי אותו.
אני רוצה לציין שהבעיה שתנור של סמסונג לא מגיע לטמפרטורה 200 מעלות מונע שימוש בתנור בשבילי- לא בשביל זה שילמתי עבור תנור טורבו כדי לקבל תנור רגיל ( 160 מעלות זה פונקציה חימום בלבד).
בחנות טוענים כי אפשר להחליף רק מוצר חדש שלא היה בו שימוש. החברה מיניליין אליה התקשרתי אין סוף פעמים הבטחה לחזור אליי ודבר לא נעשה. החברה אלקטרוניקספרו - לא מוכנים לשלוח דו"ח בדיקה.
התנור נמצא בקופסה מקורית ולא היה בו שימוש חוץ מבדיקה שלא הייתה אפשרית בחנות לפני רכישה.
אבקש להחליף את התנור לתנור עם טווח טמפרוטורות תקין (אם פגם הוא רק בתנור זה ) או לחלופין להחזיר את כספי.
עוגמת נפש סוג הנזק :
החזר כספי עבור רכישה פתרון נדרש :

ביג בוקס שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה