פרטי התלונה

תלונות מרידיאן ים המלח

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי שביעות רצון חמורה מחופשיתנו האחרונה במלון מרידיאן ים המלח נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏23 ‏מאי ‏2013 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
הנדון: אי שביעות רצון חמורה בזמן חופשיתנו במלון מרידאן ים המלח
שלום רב,
בתאריך ה-23.5.2013 הגעו לחופשה במלון מרידיאן ים המלח. החופשה הייתה החל מיום חמישי ועד ליום שבת.
חשוב לציין כי מראש בעת ההזמנה, ביקשנו את התנאים הטובים ביותר ושילמנו ממיטב כספינו על מנת לשדרג את החופשה.
סוכם על חדר סופר פרימיום+טרקלין+ארוחות מלאות, לאחר הנחה קטנה שילמנו סכום של 3040 שח במזומן.
הגענו מלאי ציפיות למלון, כאשר הגענו וקיבלנו את המפתחות לחדרים החוויה הלא נעימה התחילה.
קיבלנו חדר בקומה ה-17, פינתי מחולק. ז"א היו שתי כניסות לחדר אחת להול ואחת לחדר עצמו, לכן היה צורך בפמתח שפותח הן את הדלת החיצונית והן את הדלת הפנימית.
אנו כמובן לא ידענו שמדובר בשתי דלתות, לא ציינו זאת בפנינו כאשר קיבלנו את החדר, עושה רושם שגם הם לא ידעו.
כאשר ניסנו להיכנס לחדר היינו צריכים לרדת חמש פעמים לקומת הלובי מאחר והמפתח שנתנו לא פתח! מה שהם לא הבינו זה שהמפתח שנתנו לנו לא היה עבור הכניסה הראשית אלא עבור הדלת הפנימית בלבד. במקרה ראיתי זוג נוסף שיצא מאותו הול של חדר והבנתי כי מדובר בשני חדרים.
בסופו של דבר הגיע קבט לחדר ופתח עבורינו את החדר, אחרי שהסברנו (אנחנו היינואמורים להסביר) כי מדובר בחדר מחולק ויש צורך במפתח שפותח גם את הדלת הקדמית.
כל התהליך הזה נפתר אחרי ש-40 דק' אני יושבת מחוץ לחדר בחום אימים כי אין מזגן במסדרונות שבעלי עולה ויורד מספר רב של פעמים
החלטנו לשים את החוויה מאוחרינו ולהנות מהחופשה, כאשר רצינו לרדת לבריכה גיליתי ששכחתי את מקדם ההגנה ועל כן החלטתי לחזור לחדר ולקחת אותו. להפתעתי הרבה החדר שוב לא נפתח!! בשלב הזה ממש התעצבנו.
לא הגיוני כי מהרגע שהגענו בזבזנו זמן רב על נושא הדלתות, ושוב בעלי עלה וירד כ-3 פעמים , הביאו מפתח שלא פתח. הוחלט לשלוח את הקבט שלא הצליח לטפל בבעיה ואיתו הגיע מנהלו שלאחר דק' אורכות לדבריו פתר את הנושא.
בשלב הזה כאשר הגענו בשעה 13.30 והשעה הייתה כבר כמעט 16.00, החלטנו לרדת למנהלת הקבלה ולדרוש פיצוי הולם! היא אמרה שמאחר ואנו לקחנו את התנאים הטובים ביותר אן לה כיצד לצ'פר אותנו.
אנו לא מקבלים זאת כתשובה, מלון שמכבד את עצמו לאחר כזה כשל ידאג לחשוב על פתרון יצירתי.
אחרי עוגמת נפש רבה הוחלט לתת לנו פיצוי של ארוחת צהריים של אותו היום.
כאשר חזרנו מהבריכה,נחשו מה? החדר שוב לא נפתח, בשלב הזה נכנסה לתמונה לירון, מנהלת יחסי הציבור, חשוב לציין כי היא הייתה מקסימה ונעימה יחד עם זאת לא הצלחנו להתגבר על החוויה הלא נעימה.
הולט להעביר אותנו חדר, אגב זה הוצע לפני העניין הוא שכבר פרקנו את כל המזוודות, בנוסף לא היה חדר בקומה 17 או 16 סופר פרימיום שיכלו לתת לנו.
הוצע לנו לקבל החזר כספי יחסי רק אם נרד ברמת החדר, זאת אומרת נעבור לחדר מצדה או לחדר רגיל. לאחר שראינו את החדרים החלטנו לעבור לחדר רגיל (חשוב לציין כי המחיר שגובים עבור שלושת סוגי החדרים מופרך כי אין ממש הבדל בחדרים, מה גם התברר לנו כי החדר שקיבנו מהתחלה סופרמיום לא היה ממש כזה, הטלויזיה לא עבדה, דלת המפרפסת לא הייתה משומנת (אני אישה בהריון שהייתי צריכה בכל כוחי לנסות לפתוח אותה), כאשר הגיע איש תחזורה לחדר הוא הסכים כי הדלת לא תקינה וכי יש צורך לשמן אותה, כמו כן לא היה קומקום חשמלי, לא הייתה ספה בחדר, נדמה היה כי מדובר בחדר מאולתר לגמרי.
כאשר "ירדנו" ברמת החדר, החלטנו לוותר על הטרקלין והובטחה לנו ארוחת צהריים ביום למחרת על חשבון המלון. השעה הייתה כבר 19.00! הגענו למלון בשעה 13.00, התמקמנובשעה 13.30 ועדיין לא התחלנו את חופשתינו.
יכלנו להגיע למלון מאוחר יותר, אך בחרנו לקחת יום חופש על מנת להנותיום מלא נוסף, מה שהתברר כטעות כי לא נהנינו מיום זה בכל מקרה.
כאשר עברנו חדר, גם שם הייתה בעיה במנעול, ביקשנו מפתח רגיל על מנת הימנע שוב מאי נעמות.
כל הפרוצדורה הזו גרמה לבעלי ולי לרדת כ-11 פעמים מעלה ומטה על מנת לנסות לפתור את הבעיה, חשוב לציין כי אני בהריון וכל הטרחה הזו הייתה מיותרת עבורי ועבור בעלי!
לפני הגעתנו למלון, חשוב היה לי לבדוק לגבי המלון הטוב ביותר בו אנו יכולים לשהות. מדובר בחופשה השנתית שלנו ורצינו להתפנק עד הסוף. החוייה מהמלון באופן כללי הייתה לא נעימה כלל וחשוב לי לעלות עוד מספר נקודות:
חדר האוכל לא ידע להתנהל מול העומס של שישי שבת, בארוחת שישי חיכו מאות אנשים על מנת להכינס לארוחת הערב. השולחנות היו מלוכלכים, מגשי האוכל, בר הסלטים היה מלוכלך מאוד.
לצורך העניין, לקחתי אפרסק מצנצנת הפירות שהיה נגוס והוחזר לקערה. האכול לא היה משביע רצון כלל.
יום שבת , הכניסו אותנו לחדר אוכל, הושיבו אותנו על שולחן מלוכלך אמרנו לנו שינקו אותנו ובינתיים הלכנו להביא אוכל שחזרנו השולחן לא היה נקי ונעמדנו עם הצלחות בידיים שאנו מחכים לשירות.
פנינו למנהל האולם, הוא אמר לנו לעבור לחדר האוכל הסמוף וגם שם לא היה מקום. כבר לא ידענו איך להתמודד מול כל החוויות הללו.
(מצ"ב תמונות המתעדות חלק מן הדברים).
כמו כן, חלק מהמעליות ככל הנראה הושבתו במהליך השישי שבת (בלי קשר למעליות השבת), נדרש היה לחכות זמן רב למעליות בחום של המסדרנות, כפי שהוסבר קודם לכן, אין מיזוג בקומות עצמן.
גם בחדרים, המיזוג והאורות כבים לפרקי זמן מסוייימים גם כשאנחנו בחדר, מה שגרם לנו לקום מספר פעמים במהלך הליל על מנת להפעילו. תלונות רבות נשמעו מפי אנשים רבים במלון.
ביקרנו במלונות רבים במהלך חיינוף מלון כזה לא צריך לקבל טייטל של חמישה כוכבים. יש כאן הטעיה מוחלטת.
המלון לא ידע לפצות אותנו כנדרש לאותה עוגמת נפש שעברנו. זה שקיבלנו ארוחת צהריים זה משהו שהיה אמור להיות מלכתחילה בדיל שלנו.
בלהט הדברכים החלטנו ליצור קשר מול ההנלה הבכירה של רשת פתאל, הפרטים שלנו נלקחו אבל אף אחד פבועל לא חזר אלינו.
אם לומר את האמת, בראייה אחרוה לא היינו סוגרים את חופשתינו אצליכם ואם לא נקבל פיצוי הולים אנו גם לא נחזור לשהות במלון זה או במלונות של רשת פתאל.
אנו לא מרגישים כי קיבלנו תמורה למה ששילמנו ולציפייה עימה הגענו.
אנו לא מתכוונים לעבור על כך בשתיקה, מצפים לתגובה הולמת.
בזבוז זמן וכסף סוג הנזק :
פיצוי כפסי או חופשה הולמת פתרון נדרש :

מרידיאן ים המלח שירות לקוחות

, תגובה:
אתי בן נפתלי, מנהלת פניות אורחים רשת מלונות פתאל שם ותפקיד:
אני מודה לך על בחירתכם להתארח במלון מרידיאן ים המלח. תגובה:
מכתב תשובה נשלח לכתובת ביתך. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה