פרטי התלונה

תלונות מרידיאן ים המלח

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי נעימות בחופשה משפחתית נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
חופשה משפחתית במלון מרידיאן מרשת מלונות פתאל-
בתאריכים 7-11/7 יצאתי לחופשה משפחתית במלון מרידיאן בים המלח. אבקש לציין שיומה הראשון של החופשה היה רצוף בתקלות לא נעימות/מעליבות שיכלו להימנע וזאת רק אם היה ניתן לשפר את שירותי התחזוקה במלון .
כחבר "מועדון שמים" ברשת פתאל, ולקוח קבוע במלונות הרשת (לא רק פעם אחת בשנה) האירוע שחוויתי השאיר בי חשש גדול לגבי הזמנת נופש נוסף ברשת זו.
הזמנת הנופש בוצעה כחודשים מראש דרך האתר "פתאל על הזמן". בתאריך 7/7 יצאתי מהבית בערך בשעה 10:00 ולקראת השעה 11:30 ביצעתי "ציק אין" במתחם "צים" ערד (רעיון מבריק). הגעתי למלון והתארגנתי לשהות בבריכה, בסביבות השעה 13:00 נשלח לי הודעת SNS כי החדר מוכן. ניגשתי לקבלה עליתי לחדר שמספרו 709 עם משפחתי ובפתחי את דלת החדר, ריח חזק של סיגריות עטף את כולנו, במקרה הגיעה עובדת ניקיון/ אחזקה שנכנסה לחדר ואכן צינה כי החדר מאוד "מסריח" מסגריות. בעודי מהלך בחדר לבדוק מה מקור הריח, נראה כי החדר אינו נקי כלל וכלל, במרפסת לא היו כסאות ישיבה והשולחן סלון (שעליו מונח הקומקום) מלא בחריציו באפר של סיגריות. לאחר שניות בודדות הוצאתי את ילדתי מהחדר ביקשתי בנימוס מהקבלה חדר אחר, בקשתי נענתה בחיוב. נאמר לי שעלי להמתין כי החדר המיועד לא מוכן.
החזרנו מזוודות לחדר ציוד וחזרנו לבריכה. השעה 16:30 ניגשתי ללובי (בפעם השנייה) וקיבלתי תשובה חיובית ומפתחות לחדר 1239 . עליתי לחדר לבדי, בדקתי את החדר והכל נראה על פניו בסדר גמור אך עד מהרה התחילו להתגלות בחדר ליקויי אחזקה שאינם עומדים בקריטריונים של מלון חמישה כוכבים. בעודי מכניס את הילדות למקלחת צינור האמבטיה משפריץ מכל עבר כי הוא קרוע, אז העברתי את הילדות למקלחון וכשהרמתי את מכסה האסלה של השירותים, שמשקלו כבד מאוד, נשמט ונפל על הרצפה. מכסה האסלה היה שבור ולא תפוס במקומו (יש ברשותי צילומים של חדר האמבטיה) וכריות החדר שאינן ראויות כלל וכלל לשימוש (הרגשתי כי אני מניח את ראשי על שדה קרוע של צמר גפן), אמרתי לעצמי "עד כאן" בשעה 18:00 התקשרתי לקבלה ושיתפתי את נציגת הקבלה בבעיות, ביקשתי לשוחח עם נציג בכיר בהקדם. בשעה 19:30 חזר אלינו נציג המלון שהזדהה בשם דניאל, אדם חביב. דיברנו על המקרים שקרו מרגע הגעתי למלון ועד לשעה זו, דניאל הקשיב לתלונותיי וביקש לדעת האם נרצה לעבור לחדר אחר, הסכמנו, ארזנו את מה שפרקנו ועברנו בשלישית לחדר 1709 בקומה 17 .

יאמר לזכות המלון כי בחדר האחרון לא היו תלונות ואכן חדר, נקי, מסודר, מתוחזק וראוי לנפוש בו. אני לא מבין איך מלון שנחשב למלון טוב מאוד בים המלח הפך להיות מקום שבו אורחיו לא מרוצים משרותיו/תחזוקתו. משיחות עם אורחים אחרים שגם הם לנו על בעיות אחרות שקרו במהלך חופשתם עושה הרושם כי משהו צריך להיות מנוהל אחרת! אני כבר המלצתי למספר רב של חברים להזמין מקום במלון במהלך חופשת הקיץ וזאת לאור חוויות מנופשים קודמים, אני מקווה שלא ירגישו כמוני ואכן הלקויים יטופלו ויפיקו לקחים.

אנשים משלמים כסף רב לחופשות משפחתיות ולעיתים זוהי החופשה היחידה שיוצאים במהלך השנה, מן הראוי שנותני השרות ידאגו לנופש מוצלח עם טעם של עוד.

מרידיאן ים המלח שירות לקוחות

, תגובה:
אתי בן נפתלי, מנהלת קשרי אורחים של הנהלת הרשת שם ותפקיד:
אני מודה לך על פנייתך לרשת מלונות פתאל תגובה:
מכתב תגובה נשלח בהתאם לכתובת מגוריך פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה