פרטי התלונה

תלונות נהר הירדן

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי שביעות רצון ותחושת עלבון וזלזול מהטיפול בתלונה נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 29/6-1/7-06 התארחתי במלון גולדן טוליפ טבריה בחדר 326. השהות במלון הייתה מתחת לכל ביקורת. כל פעם שניסינו לפתוח את הדלת נאלצנו לקרוא לאיש שירות שהסתובב במסדרונות. המזגן בלילה הראשון הרעיש כמו טרקטור, ושלא לדבר על רמת הקירור! למחרת בבוקר קראנו לאיש שירות אשר כביכול תיקן את הבעיה באומרו שזהו המצב. ושכך זה בכל החדרים ולכן במהלך כל השהות סבלנו מרעש מצד המזגן ורמת קירור ירודה של מלון המציג עצמו כבעל 4 כוכבים. והכי חמור, רמת ההגיינה הנמוכה ביותר הן בחדר האמבטיה והן במרפסת. לא יכולנו להרשות לעצמנו מרוב קורי עכביש וזוחלים למינהם לצאת אל מרפסת החדר, או לסירוגין לפתוח את הדלת בכדי לאוורר את החדר. כל מרפסת החדר מוצפת בעכבישים קורי עכביש וסוגי נמלים למינהם. שבת בבוקר טריקות דלת חמורות ביותר מהחדר ממול, צעקות של עובדי השירות אחד אל השני מאותו חדר, בעיית אינסטלציה שהתגלתה שם לא אמורה לפגוע בחופשה שלי! בחגיגת 5 שנות החברות שלי שעלתה לי במחצית שכרי!
איך קורה שבן אדם מגיע לחופשה, לנוח, ואמור לדאוג שלא יטפסו עליו זוחלים למינהם?! לחפש איש שרות שיפתח לו את הדלת?! למצוא את השקט שלמענו הגענו מלכתחילה לחופשה?! לצערי מאוד מאוד התאכזבתי מרמת הניקיון, מטיב הציוד בחדר,ומאי השקט. ניתן לומר שהגעתי לנוח אחרי תקופה מאוד קשה שעמדה מאחוריי אך נאלצתי להתעסק בדברים שבכלל לא יעלו על הדעת.
כתגובה לתלונה זו קיבלתי פיצוי של 20 אחוז לשהות הבאה בגולדן טוליפ טבריה.
פיצוי זה אינו מקובל עלי ולא הולם כלל וכלל. במהלך שהותי נגרם לי עוול רב, לא נהנתי כלל, ניתן לומר שסבלתי ושזרקתי את כספי שחסכתי לפח. אנחנו זוג צעירים, שסך הכל רצינו לחגוג 5 שנות חברות, אך לצערי הצטערנו על הרגע שהגענו למלון. אינני מעוניינת בפיצוי הנשלח אליי מאחר ואינני מתכוונת להתארח במלון גולדן טוליפ בשהותי הבאה בטבריה ובטח שלא לשלם שוב כסף על סוג חופשה זה.
הנני מצפה לפיצוי המשתווה לסכום הכסף אשר שילמתי עבור החופשה הנ"ל או לסירוגין החזר כספי מלא!!!
נא טיפולכם המהיר...
עלבון זלזול עוגמת נפש! סוג הנזק :
פיצוי הולם המשתווה לכסף אותו שילמתי עבור החופשה הנ פתרון נדרש :

נהר הירדן שירות לקוחות

, תגובה:
גליה רינג, מנהלת פניות שם ותפקיד:
קיבלתי את מכתבך שבנדון. צר לי אם תשובתי אכזבה אותך. הרשי לי להבטיחך כי כל תגובה שלי לאורחי הרשת נכתבת לאחר בירור מעמיק של הטענות המועלות מול המלון, זאת בשל החשיבות היתרה שאנו מייחסים להערות מצד אורחינו והרצון ללמוד ולשפר כתוצאה מהן.

במידה ונימת המכתב או תוכנו פגעו ברגשותיך באופן כלשהו, אנא קבלי את התנצלותי הכנה.
זו כמובן לא הייתה כוונתי. כאמור במכתבי הקודם, ההתייחסות לפניות אורחים והערותיהם היא רצינית ביותר, והדברים נבדקו לעומק במלון וייעשה כל מאמץ לתקנם באופן מלא.

כאמור, אני משקיעה מחשבה וזמן רבים לפני הוצאת מכתב תגובה לאורחים, וגודל המחווה או החוויה המתקנת אותה אנו מציעים לאורח נשקל בכובד ראש.

באשר למימוש המכתב במלונות אחרים של הרשת – מדיניות הרשת בנושא זה היא תמיד להעניק לאורח חוויה מתקנת במלון בו שהה על מנת לאפשר לו להינות ולהתרשם מהשירות אותו המלון יודע לתת וכדי לתקן את הרושם שהתקבל בשהותו הקודמת.

הנני תקווה כי למרות אשר ארע נזכה לראותך שנית במלוננו, מוכנים ומזומנים לתת את השרות המרבי כתמיד.

תגובה:
הצעתי ממכתבי הקודם כמובן בעינה עומדת, ואני מקווה כי תבחרי לממשה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה