פרטי התלונה

תלונות רולטיים

תלונות עוד בתכשיטים

תלונות תכשיטים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רשלנות בהחלפת סוללה לשעון TISSOT נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
אימבר 7 קרית אריה פתח תקווה כתובת:
תיאור הבעיה:
קניתי שעון יוקרתי של TISSOT מחברת "רולטיים " לפני שנתיים במחיר של 6000 ש"ח . לפני מספר ימים נגמרה לו הבטריה וכפי שידוע לי אין אפשרות וגם ממש לא מומלץ ללכת להחליף את הסוללה אצל שען כזה או אחר אלא רק בחברה
העדפתי לנסוע לפתח תקווה היכן שהחברה יושבת ולא למסור אותו ע"י שליח כמו שנהוג . אחרת הייתי מחליף לו סוללה בירושלים ולא הייתי נוסע עד פתח תקווה.
הגעתי "לרולטיים " בפתח תקווה ומסרתי את השעון לתיקון , בעודי ממתין בחדר המתנה כעבור רבע שעה נקראתי להגיע לשלם עלות החלפת סוללה כ- 30 שקל.
יצאתי בחיוך מהסניף המהודר של חברת רולטיים ענדתי את השעון ומיהרתי לירושלים לעבודה . בעודי מגיע לירושלים נדהמתי לראות שהמחוגים של השעון "השתגעו" כן ממש כך , המחוגים התחילו להסתובב כנגד כיוון השעון ובמהירות גבוהה חשבתי לרגע שאני הוזה אבל כל כפתור שלחצתי עליו כדי לבטל את השיגעון הזה לא עזר . מיד התקשרתי לחברה שממנה יצאתי לפני מספר שעות והסברתי להם את התופעה . הם ביקשו שאגיע שוב עם השעון , טוב למחרת יצאתי שוב מירושלים לכיוון פתח תקווה והגעתי לחברה לשירות לקוחות הראתי לפקידות שמקבלות את השעון את התופעה המוזרה והם גם לא הבינו איך זה קורה וטענו שמעולם לא נתקלו בדבר כזה ומרוב שזה היה מוזר להם הם התחילו לצחוק { אותי זה ממש לא הצחיק } הם ביקשו שאשאיר את השעון לבדיקה ותוך 4 ימים יחזרו אלי עם תשובה , כעבור 4 ימים באמת חזרו אלי משירות לקוחות הפקידה אמרה לי"שיש לי 2 אפשרויות" כן ממש במילים האלה האפשרות הראשונה היא לתקן את המנגנון של השעון בעלות של 850 ש"ח
והאפשרות השניה היא לעשות טרייד אין ולהחליף את השעון הישן בחדש "ושיעשו לי מחיר טוב על שעון חדש "
אני לשבריר שניה איבדתי אותה מההלם של המחיר שדרשה ממני ואמרתי :"רגע מה זאת אומרת מנגנון של השעון "? מה קרה למנגנון ?
הפקידה : "כן המנגנון שלך נהרס העלות היא 850 ש"ח
אני :"איך המנגנון נהרס ? הכל היה תקין בסה"כ החלפתי בטריה והכל היה בסדר גמור אולי שהחליפו את הבטריה נוצר נזק ? שאלתי .
הפקידה : "אדוני בסה"כ החלפת בטריה אין לזה שום קשר למנגנון .
אתה רוצה לתקן ? תתקן ! אתה רוצה להחליף ? תחליף !
אמרתי לה שאני לא מעוניין לשדרג את השעון שלי בחדש כי זה שעונים ממש יקרים ורק לפני שנתיים הוא נקנה במחיר מאוד גבוהה של 6000 שקל .
וגם לתקן אני לא חושב שאני יכול להשקיע כרגע 850 שקל . כי איך מנגנון נהרס ? זה ממש לא נשמע טוב שרק לפני יום פתחו את השעון להחליף סוללה ונהרס המנגנון .
הפקידה :"אדוני אם לא תרצה לתקן או לשדרג תצטרך לשלם עלות בדיקה של 30 שקל שיהיה לך יום טוב " אני ממש נפגעתי מהיחס של החברה "רולטיים" מיותר לציין שהחברה היא היבואנית הבלעדית לשעון מסוג זה ולה חלקי החילוף והאפשרות לתקן כך שהרגשתי שידי כבולות ,הם יודעים שאין לי לאן ללכת וכל אדם שפוי שהשקיע 6000 ש"ח בשעון שרוצה גם לתקן אותו ישלם 850ש"ח. אם הייתי קונה שעון חיקוי בכמה דולרים הייתי נהנה יותר והמנגנון היה מחזיק יותר זמן ממה שהשעון הזה החזיק , ואני בכלל חושב שעצם החלפת הסוללה ופתיחת השעון נוצר כנראה נזק לשעון שחברת "רולטיים" לא מוכנה לקחת אחריות לגבי זה "כי כמו שנאמר לי "אין אחריות להחלפת הבטריה "
כל מה שאני יודע הוא שאני יפרסם בכל אתר ובכל בלוג שקיים את התלונה שלי ע"פ חוק . כשקניתי את השעון שילמתי ממיטב כספי והגעתי ליבואן שמתעסק בשעוני יוקרה כי חשבתי לעצמי שאם תהיה לי תקלה ו\או בעיה בשעון יהיה מי שאוכל לפנות אליו וששם אקבל את השירות הטוב ביותר אבל לא כך קרה .

כספי סוג הנזק :

רולטיים שירות לקוחות

, תגובה:
גדי גרטל, סמנכ"ל שירות שם ותפקיד:
ליאור שלום

תלונתך נבדקה לעומקה, החלפת סוללה בשעון אינה ערובה לתפקוד המנגנון באם
קיימת תקלה נוספת, הצעת המחיר לתיקון חלה מאחר ואחריות השעון פגה.
איננו נוהגים לענות תשובות בסגנון המצוטט לעיל למעט ההצעות עצמן.
תגובה:
אבקש לשלוח את השעון בשנית ונמצא פתרון הולם לשביעות רצונך המלא
אנו בטוחים שאמונך בשעון יחזור ותהני מזמנים טובים

בברכה
גדי גרטל
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה