פרטי התלונה

תלונות רולטיים

תלונות עוד בתכשיטים

תלונות תכשיטים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תקלה במנגנון של שעון סווטש נושא התלונה:
אזור ירושלים אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
אני כיום בן 29. עד לפני שנתיים הלכתי באופן קבוע עם שעון שקניתי לפני כעשר שנים, ואף יותר, מתוצרת קסיו. לפני קצת פחות משנתיים החלטתי להשתדרג ולקנות שעון מכובד יותר, איכותי יותר, מדוייק יותר, ושנראה מבוגר יותר ופחות ילדותי, ועל כן בחרתי לקנות שעון של חברת סווטש.
בהתחלה השעון עבד בסדר, אולם לאחר כמה חודשים הוא התחיל לזייף. המנגנון שלו התחיל למהר, כך שבכל שבוע מצאתי את שעוני ממהר בכחצי דקה. כך, בכל כמה שבועות נאלצתי לכוון אותו מחדש ולהחזיר כמה דקות לאחור. ככל שחלף הזמן, השעון גם החל למהר יותר ויותר, עד שכיום הוא ממהר בכמעט דקה לשבוע.
לפני כמה חודשים החלטתי שנמאס לי, ולא בגלל שעון שלא מדייק השקעתי 700 שקל בשעון סווטש חדש שנחשב מדויק ואיכותי יותר מקסיו, ורציתי למוסרו לתיקון. הלכתי לחנות שבה קניתי אותו ("להיט בראש" בירושלים) ושם שכנעו אותי שלא כדאי לתקנו. לאחר זמן פניתי לחנות של "גולד טיים", המשווקת גם היא את המוצרים של סווטש, ע"פ הרשימה באתר סווטש העולמי שבה הם מופיעים כנותני שירות לשעון. הם שלחו את השעון אליכם למעבדה לפ"ת עם בקשה להחליף מנגנון, ולאחר חודש וקצת קיבלתי אותו חזרה עם התשובה: "השעון נבדק ונמצא תקין", ושרק כיוונו את המחוגים. אגב, כשאני קיבלתי את השעון הוא כבר היה 3-4 דקות מעל הזמן.
אני די התאכזבתי לא רק מהשירות אלא מהעובדה שקניתי שעון של סווטש, שנחשב כמדויק למדי, כשעון שוויצרי, והנה אומרים לי שאיחור של חצי דקה עד דקה בשבוע זה לא נורא. רק מה לעשות, שלי זה משמעותי מאוד. אז בשביל זה השקעתי כ"כ הרבה כסף?? אולי זה ישמע קטנוני, אבל לי זה בהחלט מפריע.
אני פונה אליכם כשהשעון עדיין באחריות, ואני מבקש לבדוק אותו שוב, ולהחליף את המנגנון ו/או רכיב אחר שגורם לכך שהשעון ממהר, במשהו שאתם בטוחים שהוא מדויק ועובד כמו שצריך ולא ממהר או מפגר כלל.
אחרת, אבקש להחזיר את השעון ולקבל את שוויו הכספי בחזרה (גם אם לא השווי המלא, אז את ערכו כיום לפחות).

בתודה ובברכה,
חג שמח,
דוד
עוגמת נפש סוג הנזק :

רולטיים שירות לקוחות

, תגובה:
חכם נורית , מנהלת שרות שם ותפקיד:

דוד שלום , בהמשך לשיחתנו הטלפונית אנו ממתינים לשעונך שיוחזר
למרכז השרות של חברתנו . לבדיקה וטיפול אישי שלי .

.
תגובה:
לאחר בדיקת השעון במעבדה , תנתן תשובה ללקוחה בנוגע לממצאי הבדיקה .

בברכה
חכם נורית
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה