פרטי התלונה

תלונות רולטיים

תלונות עוד בתכשיטים

תלונות תכשיטים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מחיר מופרז עבור תיקון שעון TISSOT במקום החלפת סוללה נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
לפניי כשנתיים וחצי רכשתי שעון Tissot t touch expert יוקרתי , לאחרונה השעון הציג הודעה על הצג על החלפת סוללה, ניגשתי למעבדת היבואן וביקשתי להחליף סוללה. לאחר שהשעון נכנס למעבדה כעבור כמה דקות יצאה השענית ואמרה שהחליפה סוללה אך עדיין זה לא עזר ויש להשאיר את השעון לבדיקה, כעבור כמה ימים קיבלתי הצעת מחיר לתיקון על סכום מופרז של 1100₪ עבור החלפת מנגנון ואטימה. כמובן שביקשתי לא לבצע את התיקון. לאחר חיפושים בפורומים למיניהם גיליתי שזה מה שקורה עם השעון הזה להמון אנשים שמגעים למעבדה בשביל בסך הכול להחליף סוללה מה שניראה מוזר מאוד בהתחשב לשעון יוקרתי.
רולטיים הם המעבדה היחידה בארץ שמטפלת בשעונים אלה וכנראה עכב כך מרשים לעצמן מצבים וסכומים הנ״ל, ולנו פשוט אין שום אופציה אחרת מאשר לשלם מה שיגידו או להישאר עם חתיכת מתכת ביד שעלתה אלפי שקלים.
כספי סוג הנזק :
בדיקה יסודית של הבעיה ובמידת הצורך מחיר סביר לתיקון פתרון נדרש :

רולטיים שירות לקוחות

, תגובה:
גדי גרטל, סמנכ"ל שירות שם ותפקיד:
אלכס שלום

בצר לי לקרוא את תחושתך, חברתינו אכן נציגת TISSOT הבלעדית בישראל, מחירי התיקונים נקבעים בהתאם למחירי החלפים ושעות העבודה של טכנאים מוסמכים מטעם היצרן.

מעבדת חברתנו עושה כל שביכולתה לחסוך ללקוחותינו כספים מיותרים בעת הצורך בשירות, אם החלפת הסוללה היתה הטיפול המתאים לא היתה מוגשת הצעת מחיר להחלפת מנגנון וזכוכית מגע.

תגובה:
אנו יוצרים עמך קשר בכדי למצוא פתרון הולם לשביעות רצונך והבנתך.

בברכה

גדי גרטל
רולטיים
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה