פרטי התלונה

תלונות שקם אלקטריק

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה שקם אלקטריקשעות פתיחה שקם אלקטריק גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי עמידה בהבטחה לקבל מדפסת ב 150 ש"ח נושא התלונה:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
לאחר קניית מחשב נייד הובטח ע"י המוכר שיש לנו אפשרות לקנות מדפסת ב150 ש"ח ביום שנהוא לקחת את המחשב .המחשב הובטח לאחר 3 ימים .
לאחר כמה ימים התקשרנו ואמרו לנו שהמחשב יהיה ביום ראשון הקרוב ( איחור ראשון ).היגענו לחנות ביום שלישי ולא היה מחשב אמרו לנו לחזור בעוד כמה ימים
באותו היום אמרנו להם שאנחנו נממש את ההבטחה לקנות את המדפסת ב150 ש"ח ואז אמרו לנו שאי אפשר מכול מיני סיבות- לא באנו בזמן אבל האיחור היה שלהם .
בשיחות טלפון שאנחנו התשרנו לחנות הם הודיעו לנו שלא נקבל את המדפסת
ביקשנו לדבר עם המנהל של החנות אבל הוא לא היה פנוי לכן ביקשנו שיחזור אלינו אבל הוא לא עשה זאת גם לאחר עוד פעם שאנחנו היתקשרנו.
התקשרתי לחנות הראשית בתל אביב והם אישרו שלא נקבל את המדפסת וזה לא בסדר שהבטיחו.ביקשנו שבכל זאת יקיימו את ההבטחה והם לא הסכימו .
בלית ברירה הסכמנו לקבל תו זיכוי שלהם על סך 150 ש"ח שהם הבטיחו לשים בדואר רשום באותו היום כך שנקבל אותו תוך שלושה ימים. לאחר כשבוע עדיין לא קיבלנו את הציק .כשהתקשרנו בפעם האחרונה ביום ראשון ה6/11 הבטיחו שנקבל את הציק עד יום שלישי.
היום יום רביעי ועדיין לא קיבלנו את הציק.
לפחות לקבל את הפיצוי שהבטיחו אם לא גם את המדפסת פתרון נדרש :

שקם אלקטריק שירות לקוחות

, תגובה:
שמחה אושרוביץ - מנהל ש שם ותפקיד:
שלום רב,
קיבלנו את פנייתכם , אך חסרים לנו פרטי לקוח נוספים כדי שנוכל להמשיך ולבדוק את הבעיה , אנא חיזרו אלינו עם מס' פרטים נוספים כגון: ת.ז. , מס' הזמנה, תאריך רכישה ? באיזה סניף נרכש? וכו'...
תגובה:
כנ"ל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה