פרטי התלונה

תלונות משרד השיכון

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
עיקוב הגשת מסמכים לוועדת חריגים בשל דרישה להשלמת מסמכים שלא לצורך נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
רחובות כתובת:
תיאור הבעיה:
רכשנו דירת עמידר על שם הוריי המבוגרים, הדירה ממוקמת בבנין בן 4 קומות ללא מעלית כשהדירה ממוקמת בקומה הרבעית. אבי נפטר לפני כחצי שנה מצבה של אימי החמיר גם מבחינה בריאותית גילה 70+. הגשנו בקשה לאפשר לנו להשכיר את דירת עמידר ובכך לממן שכירות דירה בקומת קרקע עקב גילה ומצב בריאות והקושי בעליית המדרגות . בבקשה לוועדת חריגים צרפנו המלצת רופא מטפל כולל דוח רפואי על בעיותיה ומיגבלותיה הרפואיים.חלפו 3 שבועות והחליטו להחזיר את החומר ולא להכניסו לוועדה כיון שחסרים המסמכים הבאים: 3 חודשים מביטוח לאומי,3 חודשים תדפיסי בנק, דו"ח תיפקודי מאחות. ברצוני לציין שלפני הרכישה הוגשו לא פעם בקשות למעבר לקומה נמוכה יותר עקבמגבלותיה והבקשה אושרה בכל הפעמים, עלמנת לאשר בקשה מעין זו מיותר לציין שמצורפים מסמכים רפואיים המעידים על המגבלות. המקומות שהוצעו היו באיזורים עם מסוממים ואיזורים נידחים ברמלה .כך שדחינו את הנושא על הסף. יש לציין כי הדירה נרכשה ושולם כל הכסף בעבורה. שאלתי היא מדוע הוחזרו המסמכים? המצב הבריאותי מאז ,השכירות לא השתפר! לא מדובר באדם צעיר. בשביל מה לטרטר אותה לקופת חולים להביא דו"ח סיעודי (שהרי דו"ח והמלצת רופא גבוהים ברמתם מדו"ח תפקודי שמבצעת אחות )-רק ביטוח לאומי מבקש זאת עלמנת להביא עוזרת סיעודית (לא זכור לי שביקשנו עזרה סיעודית ממשרד השיכון). בשביל מה יש צורך בתדפיסים מהבנק מה זה קשור לבקשה זו חדירה לפרטיות! ביטוח לאומי 3 חודשים בשביל מה ? צרפתי תעודת פטירה של אבי וברור שהיא אלמנה, אני רואה בהחזר המסמכים זלזול בכבוד האדם, וניסיון להיפטר מעומס עבודה. קל להכניס את התיק לדואר יוצא ולשלוח חזרה לעמידר- כרגע צריך לעשות את כל הפרוצידורה מחדש ולהמתין עוד כיותר מחודש בשביל מה?
מצבה של אימי גם לאחר פטירתו של אבי החמיר במחשבות ודיכאונות - בכדי לנייד אותה נדרשת עזרה לא פעם היא נפלה ומצבה מחמיר ולא משתפר.
תודה על העזרה - אין עם מי לדבר שם הם טוענים שאלה המסמכים הנדרשים - לא נאמר לנו כלום לפני כן -נאמר לנו המלצת רופא , דו"ח רפואי מהרופא המטפל, ותעודת פטירה של האב.
מצאנו דירה מתאימה באיזור טוב והחוזה שממתין נמצא על חוט השערה בעל הבית המשכיר לא ימתין יותר מידיי אנו עלולים לפספס את ההזדמנות סוג הנזק :
להכניס את המסמכים לוועדה הקרובה ביותר בעוד מס' ימים ואם אין ברירה אדאג למסמכים הנדרשים תוך יום - במידה והחומר יחזור לעמידר התהליך יתארך שוב ווהפסדנו את הדירה - קשה למצא דירה באיזור טוב ברמלה להשכיר . תודה רבה פתרון נדרש :

משרד השיכון שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה