פרטי התלונה

תלונות מחסני חשמל

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה מחסני חשמלשעות פתיחה מחסני חשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות גרוע ומבזה נושא התלונה:
‏יום שלישי ‏29 ‏דצמבר ‏2015 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
ביום שישי, ה-25/12/2016, הזמנתי מכשיר חשמל דרך האתר. זאת על מנת לחסוך בזמנים משום שאני עובדת ולומדת מסביב לשעון. בחרתי באופציה אספקה מהירה, שלפיה המוצר היה אמור להגיע אלי ביום ראשון או שני.
רק בשני יצרו עמי קשר, כדי לתאם את העברת המשלוח ליום שלישי ה-29/12 16-19. כמובן שהמוצר לא הגיע. כאשר ניסיתי ליצור קשר עם שירות הלקוחות, כבר לא היה מענה, אז יצרתי קשר עם הסניף הקרוב לביתי, אשר אמרו לי כי המוצר אמור לצאת מסניף אשדוד. יצרתי קשר עם סניף אשדוד ונציגה אמרה לי שהמוצר יגיע אלי עד השעה 22, שהיא רואה שהשליח כבר יצא. לקראת 22 כמובן שאף אחד לא הגיע או יצר קשר. צלצלתי שוב לסניף אשדוד, וענתה לי בחורה בשם רחלי שבכלל אמרה שכתוב לה שהnוצר אמור להגיע אלי למחרת(ב30/12), ושעלי לפנות לשירות הלקוחות. ביקשתי מאחראית בסניף בשם טלי שיצרו עמי קשר למחרת, וכמובן איש לא עשה זאת. כאשר צלצלתי לשירות הלקוחות, אמרו לי שמופיע שבכלל קיבלתי את המוצר. שוב צלצלתי לסניף אשדוד, ושם אמרו לי שאין תשובות. אמרו לי שמנהלת משירות האינטרנט תחזור אלי, וחזר אלי נציג בשם סרגיי, שאמר לי שהמוצר יגיע אלי היום אחרי 15. ביקשתי שעה מדויקת, כי לא יתכן שחיכיתי אתמול 6 שעות ופספסתי עבודה, ושאחכה היום מס' שעות נוספות.
כרגע לא ברור מה קורה. אף אחד לא עונה בצורה עניינית וכל אחד אומר משהו אחר. אין שום סנכרון במערכת שלכם, ואני שכל מטרתי הייתה לחסוך זמן יקר ולרכוש מוצר דרך האינטרנט(למרות עלות המשלוח) כמתנת יום הולדת, מצאתי את עצמי מבזבזת שעות על גבי שעות מבלי שהמוצר יגיע אלי, כשכל נציג ששוחח איתי לא ידע מה לומר לי.
נתקלתי כבר בכשלי שירות, אך בשירות כל כך מזלזל, מבזה שמבטל לחלוטין את משמעות זמן הלקוח - עוד לא נתקלתי.
בזבזתי 6 שעות לחינם, וכנראה שאפספס לפחות עוד 3 שעות בהמתנה לשליח פעם נוספת(זאת בלי להתייחס לזמן היקר על אינסוף שיחות טלפון בהן לא ניתן לי פיתרון).
עוגמת נפש סוג הנזק :
אני מבקשת לקבל הסברים על ההתנהלות הקלוקלת, ופיצוי על השעות הרבות בהן חיכיתי למוצר שלא הגיע. פתרון נדרש :

מחסני חשמל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה