פרטי התלונה

תלונות מחסני חשמל

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה מחסני חשמלשעות פתיחה מחסני חשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי אספקת מוצר ומזלזול בלקוח נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏13 ‏יולי ‏2017 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
נשר כתובת:
נשר סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום
ב13\7 נכנסה אמא שלי ,אישה מבוגרת בת 70 לסניף שלכם בנשר וביצעה הזמנה של מזגן עילי מסוג אלקטרה 280+ , נציגה שלכם בשם לינה ניסתה לעקוץ אותה בסכום שהוא גבוהה ב 700 שח מהמחיר של המוצר בפועל בשוק ובכל סניף אחר של מחסני חשמל בארץ , ולאחר שאמא שלי דיברה איתי בטלפון ונתנה לי לדבר עם הנציגה היא קיבלה את המוצר שלה במחיר שמפורסם בכל הסניפים שלכם בארץ.
היא הבטחיה לאמא שלי שתוך 7 ימים היא מקבלת את המוצר הביתה . עברו ה7 ימים ולא קיבלנו שום שיחת טלפון למרות שההטבלה שולמה מראש בסניף .
לאחר שיחה שלי עם הנציגה שלכם , היא הסבירה לי שהמוצר התעכב ושאני ושאמא שלי מקבלת את המוצר ביום חמישי ה18\7 בין השעות 9 ל 3 נדהמתי מהחלון זמן המוזר שמחייב אישה מבוגרת ללא מזגן בבית לשבת בשעות האלה בחום ולהמתין להובלה אך בכל זאת לא התלוננו והזמנו מתקין לאותו יום . עבר החלון זמן דהנציגה שלכם נתנה וההובלה לא הגיעה . וכשהתקשרתי לסניף נדהמתי לגלות שכלל לא ביצעה אצ ההזמנה ולא הייתי על חלון הזמן של המוביל , נאלצנו לשלם למתקין על הגעה והסברתי לו שישתדל להגיע ביום ראשון כהנציגה הבטיחה לי שהמוביל יגיע ביום ראשון 23\7 .
והיום השעה 12 אני מתקשר 3 פעמים ללא מענה ואחרי כמה דקות חוזרת אלי אוצו לינה להגיד לי שהמוביל גם היום לא יגיע ושעל האישה המבוגרת בת 70 להמתין עוד יום בחום הזה להמתין למוביל .
אנחנו לקוחות של סניף זה מזה שנים ובחיים לא נתקלנו בזלזול כזה , אישה בת 70 ממתינה בחום בתוך בית לבד למוביל שלא מגיע ונאלצת לשלם למתקין פעמיים על עבודה שלא ביצע ורק על ההגעה שלו .
מכתב זה מצורף גם למועצה להגנת הצרכן , לחדשות 2 , ולאתר תלונות . כנציג שאכפת לו רק מהכסף שהוא גובהה מלקוחות ולא מהשירות שהם מקבלים לא מגיעה לו שום מילה טובה . ולקוח שמשלם במזומן כולל ההובלה לא מגיע לו יחס כזה .
אשמח להתייחסות שלכם
שבוע טוב
כספי סוג הנזק :

מחסני חשמל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה