פרטי התלונה

תלונות אוטו דיפו (Auto Depot)

תלונות חברות השכרת רכב

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה אוטו דיפו (Auto Depot)שעות פתיחה אוטו דיפו (Auto Depot) גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות גרוע ומבזה נושא התלונה:
אזור ירושלים אזור:
תלפיות ירושלים כתובת:
תיאור הבעיה:
בחודש נובמבר 2006 קניתי מצבר שנפ מסניף ACE בקניון לב תלפיות בירושלים. בתאריך 27/108 המצבר נמצא לא תקין. ניגשתי לסניף auto depot בבילו סנטר ושם נקבע שיש להחליף את המצבר. לאחר פחות מחודש בתאריך 26/2/08 החלו שוב בעיות במצבר. ניגשתי לסניף auto depot בירושלים (תלפיות) ושם נקבע נחרצות ע"י מנהל הסניף (חסן אבו גנאם) כי הבעיה היא בטעינה- אין מספיק טעינה ולכן המצבר מתרוקן - ואין בעיה במצבר. גם לאחר שהברתי למנהל כי לפני מס' שבועות בלבד הוחלף האלטרנאטור מנהל הסניף לא השתכנע ואמר לי לגשת לחב' שנפ ושהם יטפלו בבעיה.
התעקשתי שהבדיקה תיעשה לאחר ניתוק המצבר ולא כשהוא מחובר. הבדיקה הראתה כי הטעינה בסדר גמור (הבדיקה בוצעה במכשיר אנלוגי – שעון שמורה את מצב הטעינה) ולאחר שבוצעה הבדיקה כך ביקש המנהל כי הבדיקה תבוצע במכשיר דיגיטלי (מד מתח בעל תצוגה מספרית) ואז קבע המנהל – כי יש טעינת יתר ובגלל זה המצבר אינו תקין. לאחר שהסכים כי המצבר אינו תקין הסכים להחליפו לחדש ורשם זאת על החשבונית שאיתה הגעתי כהוכחת האחריות. לאחר שרשם זאת, העובד אמר שיש לו מצבר חליפי ואז קבע המנהל כי לא ישים מצבר חדש אלא חליפי. לשאלתי מדוע הוא לא שם מצבר חדש ענה אם יש חלפי שמים מצבר חליפי, אם לא היה חליפי שמים חדש. ביקשתי שוב ושוב שיותקן ברכב מצבר חדש מכיוון שעל המצבר החליפי אין תאריך יצור, איני יודע את מצבו ואיני מעוניין להחליף שוב את המצבר, המצבר שהוחלף היה חדש בן פחות מחודש, בנוסף המצבר החליפי נראה במצב לא טוב עם רטיבות בחלקו העליון (דבר היכול להעיד על נזילת מים מסיבה כל שהיא) וכתמים כהים בדפנות המצבר. מנהל הסניף קבע נחרצות כי לא משנה מה יקרה הוא לא ישים מצבר חדש. הסכמתי לבסוף שישים את המצבר החליפי. המצבר החליפי נמצא לא תקין גם הוא.
ניגשתי למנהל שוב וביקשתי שיפתור את הבעיה – הפתרון שמצא מנהל הסניף היה לשים מצבר משומש שמצא אצלו במחסן ושאבוא מחר להתקין את המצבר החליפי לכשיגיע. הסברתי למנהל כי איני תושב ירושלים ואין באפשרותי להגיע, וביקשתי שיעמוד במילתו שאמר שאם אין מצבר חליפי שמים חדש. מנהל הסניף קבע נחרצות כי לא משנה מה יהיה הוא לא ישים לי מצבר חדש.
יצרתי קשר עם סניףACE תלפיות ובקשתי את עזרתו של מנהל הסניף (שם נקנה המצבר) מנהל סניף ACE יצר קשר עם מנהל סניףAUTO DEPOT וביקש ממנו לפתור את הבעיה אך ללא הועיל. מנהל סניף AUTO DEPOT נשאר בסירובו להחליף את המצבר. לבסוף לאחר כשעתיים שאני ממתין לשירות הולם נואשתי והסכמתי שישימו מצבר זמני. לאחר מס' מצברים שהורכבו ופורקו מכיוון שאינם תקינים נמצא מצבר שיכול להוות מצבר זמני.
ביקשתי מהעובד שיבדוק את מצב הטעינה עם מצבר תקין – העובד בדק ואמר מפורשות כי אין בעיית טעינה. ביקשתי מהמנהל שיבוא לראות בעצמו שאין כל בעיית טעינה והוא קבע שיש בעיית טעינה, לאחר בדיקה עם המכשיר הדיגיטלי. שוב כל מכשיר מראה תוצאה שונה.

מס' תלונות לי אליכם:
1. מנהל הסניף במהל השיחה התקשר למשטרה (כך לפחות הוא טען) ודרש שתגיע ניידת מכיוון שיש לקוח שמפריע לו. בזמן שמנהל הסניף התקשר למשטרה, מצב הרכב היה ללא מצבר וללא יכולת תנועה. לא היה לו מצבר חליפי להציע לי ולא יכולתי להזיז את הרכב ממקומו. האם זה יחס הולם ללקוח?
2. מדוע בכדי לקבל שירות מכם על מוצר באחריות אני צריך להתעכב שעתיים, לזכות ליחס משפיל ולאיומים מצד מנהל הסניף כי יתקשר למשטרה כאילו אני פושע? הפשע היחיד שביצעתי הוא שרכשתי מוצר בחברתכם.
3. האם כך קורה עם כל הלקוחות? האם לקוח שמגיע ולא מבין בענייני טעינה או בעניינים טכניים כאלה ואחרים יאלץ לספוג את החלטותיו של הצוות שאינן מקצועיות? האם ייתכן כי שני מכשירים הנמצאים ברשותכם יראו תוצאות הפוכות? אחד יראה טעינת יתר ואחד יראה חוסר טעינה? האם ייתכן כי זו השיטה להוציא עוד כסף מלקוחות ולהתנער מאחריות? כאשר בא לקוח של מוצר באחריות מראים לו שהבעיה ברכב ע"י המכשיר הדיגיטלי וכאשר בא לקוח שהמוצר אינו באחריות מראים לו שהבעיה במוצר ע"י המכשיר האנלוגי? כיצד ייתכן דבר כזה? כיצד ייתכן שיש ברשותו של הסניף מס' כה רב של מצברים משומשים שאמורים להיות לא תקינים מכיוון שהוחלפו ללקוחות והם תקינים ללא כל בעיה (עובדה שנמצא מצבר משומש לשים ברכבי באופן זמני)?
4. מדוע אני צריך להגיע שוב לסניף והטיפול לא הסתיים בפעם אחת? מדוע שם מנהל הסניף מצבר משומש ודרש שאגיע למחרת (ורשם זאת ע"ג החשבונית כי המצבר הזמני הוא ליום אחד בלבד)?
5. מדוע התעקש מנהל הסניף כי יש בעיה ברכב בעוד העובד אומר שוב ושוב שאין כל בעיה ברכב והטעינה בסדר גמור?

בושה וחרפה על התנהגות מנהל סניף AUTO DEPOT ועל השירות העלוב שקיבלתי.
נזק כספי סוג הנזק :
החלפת הצבר למצבר חדש , פיצוי הולם על ההשפלה, תיקון ואיפוס המכשירים בכדי שלקוחות אחרים לא יפגעו פתרון נדרש :

אוטו דיפו (Auto Depot) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה