פרטי התלונה

תלונות בנק הפועלים

תלונות בנקים

תלונות בנקים וכרטיסי אשראי

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה בנק הפועליםשעות פתיחה בנק הפועלים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שרות מתחת לכל ביקורת נושא התלונה:
לוי מגי שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏31 ‏דצמבר ‏2013 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
סניף ככר פריז כתובת:
ככר פריז סניף חברה:
תיאור הבעיה:
לכבוד אתר תלונה: הנדון: שרות גרוע, צער, אכזבה וקושי קיומי בסיסי.
לאתר תלונה שלום וברכה, שמי מגי לוי והורי זכרונם לברכה היו, לקוחות בנק פועלים סניף ככר פריז חיפה. אבי נפטר לפני, שנה ו9 חודשים ואימי נפטרה לפני חודשיים.הורי היו לקוחות בנק הפועלים במשך 43 שנים. שבמהלכם הכניסו כספים הוציאו כספים ועשו את כל הפעולות הקונבנציונאליות שלקוחות עושים. עלי לציין אבי עבד כאזרח עובד צהל 37 שנים במספנות חיל הים. אימי היתה נכת ביטוח לאומי בכל מהלך חייה.
אימי לצערי, השאירה לי ולאחותי חוב בעובר ושוב והלוואה על סה"כ 42000אלף שקלים. לפני כשבועיים והיינו בסניף בכדאי לסדר את הבעיה אני ואחותי מפני שלאמי יש חצי דירה בבעלותה. ואנחנו לא רצינו להסתבך ולהתחמק מהחוב ורצינו לפרוס אותו לפחות ל72 תשלומים. ובאמת הגענו לבנק זכינו ליחס טוב מהפקיד ליאור שהפנה אותנו לגבייה של בנק פועלים, ולגברת בשם רונית, ששוחחנו איתה טלפונית היא חשבה שנוכל לסגור את החוב תוך חודש חודשים לא לי ולא לאחותי יש אופציה כזאת בכלל מפני שאנחנו עובדות בשכר מינמום ולאחותי יש ילד ושניניו מתפרנסות בדוחק. אמרנו לרונית שנצטרך פריסה רחבה של החוב ואנחנו לא מתחמקים מהחוב אלא רוצים להגיע להסדר שיהה טוב לשני הצדדים מפני שזה מגוחך שהבנק יקח לנו חצי בית שכבר אין לנו משכנתא וגם שהחוב עומד על כל כך מעט לעומת ערך חצי של הבית. אבל דין פרוטה כדין מאה ולנו לי ולאחותי אין את האופציה לשלם תוך חודש חודשים 42000 אלף שקל. רונית אמרה שתחזור אלינו תוך יומים שלושה לא חזרה לא הודיעה כלום אנחנו באנו לנסות להגיע להסדר אם הבנק קודם "ניפנף" אותנו ליאור הסגן מנהל. לגבייה ועכשיו הגבייה"מנפנפים אותנו". עלי לציין השרות של בנק פועלים הוא מתחת, לכל, ביקורת. זה היה ככה גם שהורי היו חיים. הבנק הביא עלינו רק צער ויגון ולא מספיק שאיבדנו 2 הורים בשנה ותשעה חודשים, עכשיו אנחנו רוצים שילכו לקראתנו כי אנחנו רוצים לפתור את הבעיה, ולא עונים לנו ניסינו להתקשר לגבייה פעמים השבוע האחרון אין קול ואין עונה במספר הטלפון שם. אנחנו רוצות להגיע לפריסה של החוב ואין לנו אוזן קשבת באבל הקשה ובמכה הנוראית שעברה עלינו אנא עיזרו לנו להגיע לפתרון אנחנו נואשות אין לנו שום נכסים מלבד דירה בת 4 קריות מפורקת וישנה . בתודה מגי ***.
עוגמת נפש סוג הנזק :
הענות ופריסת תשלומים ל72 תשלומים על חוב שימי ז"ל השאירה של 42000 אלף שקל. פתרון נדרש :

בנק הפועלים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה