פרטי התלונה

תלונות בנק הפועלים

תלונות בנקים

תלונות בנקים וכרטיסי אשראי

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה בנק הפועליםשעות פתיחה בנק הפועלים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי מתן הלוואות ואשראי בלי שום סיבה נושא התלונה:
סלאדין בליג שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏01 ‏יולי ‏2014 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
ארצי כתובת:
מג׳אר 581 סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום.
אני לקוח בנק הפועלים כבר מעל 5 שנים, לאחרונה פתחתי עסק ובשנה האחרונה עקב אי מתן הלוואות ואשראי ועזרה מהבנק בכלל, נכנסתי למינוסים חריגות והחזרות.
בחודש אפריל הכל חזר רגיל, אין חריגות ואין החזרות, ישבתי עם סגנית המנהל והיא אמרה לי שאם הכל ישאר כך עד אמצע יוני (אחרי שנה מהחזרת הצ׳יקים הראשונים שלי), אני אקבל הלוואה/אשראי.
מאז יוני אני מנסה עם הסניף לקבל הלוואה והם כל פעם דוחים אותי. פעם אין עדכון לחודשים האחרונים, פעם צריך לחכות עוד קצת, וכו׳.
היום, ראשון ליולי, אחרי 4 חודשים ללא חריגות וללא החזרות ועם הכנסות מעל 15,000 ש״ח כל חודש לבנק מהעסק, ואחרי קבלת דוחות מע״מ של מעל 40 אלף ש״ח הכנסות לעסק בחודשיים האחרונים.
הם עדיין מסרבים לתת הלוואה כדי שהעסק ינשום קצת אוויר.
לפי דעתי, מספיק בנק אחד שיפתח סניף במג׳אר, ובנק הפועלים יסגור את הסניף, כי יש דפים וקבוצות בפייסבוק שמתלוננים על השירות הגועל נפש שאנחנו מקבלים בסניף הזה.
בנתיים הסיבה המגוחת של הבנק בשבילי זה ש״עדיין לא התעדכן חודש אפריל״, ואין לי משוג איך בנק עם אלפי עובדים וכאילו ״מחוייב ל 2 מליון לקוחות״ ו״עוזר לעסקים קטנים״, לא מצליח להסתכל 3 חודשים אחורה ורואה שאין שום סיבה לא לקבל הלוואה או אשראי כדי שהעסק ינשום קצת אוויר.
למען סילוק סניף בנק הפועלים ממג׳אר או עד שישפרו את השירות.
תודה
בליג
בזבוז זמן והבטחות סתמיות סוג הנזק :
שיפור השירות פתרון נדרש :

בנק הפועלים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה