פרטי התלונה

תלונות בנק הפועלים

תלונות בנקים

תלונות בנקים וכרטיסי אשראי

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה בנק הפועליםשעות פתיחה בנק הפועלים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הונאה בבנק הפועלים נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏18 ‏יוני ‏2015 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
רוטשילד 50 תל אביב כתובת:
יוסי קרסו סניף חברה:
תיאור הבעיה:
א.ג.נ.
הנידון- פתיחת חשבון בבנק הפועלים על שמי ללא ידיעתי או חתימתי.
ניגשתי לסניף השכונתי של בנק הפועלים על מנת לברר יתרה ופרוט חשבון ומכיוון שלא היה בידי כרטיס אשראי ניגשתי לפקיד היצגתי תעודת זהות וביקשתי פרוט.
להפתעתי אמר לי הפקיד שיש לי שני חשבונות על מספר תעודת הזהות שלי, אחד מהם עו"ש שלי והשני במינוס 150,000 ₪ הייתי בהלם , לאחר כוס מיים וכמה דקות רגיעה ביקשתי פרטים על בעלי החשבון ופרוט החשבון , תשובתו החשבון חסוי ואין באפשרותו לענות על שאלותי , הוא הפנה אותי לסניף שלי [הסניף הראשי ברוטשילד ת"א].
ניגשתי לדלפק ושאלתי את אותן שאלות וכמובן קיבלתי את אותן תשובות. הופנתי למחלקת עסקים.
אדי הקונספירציה החלו לדהור במוחי איך יכול להיות שמישהו פתח חשבון על שמי ללא חתימתי , החשבון חסוי , ולא מאפשרים לי גישה לחשבון למרות הצגת תעודת זהות.
במחלקת עסקים חזרנו על אותה פרוצדורה , אך כאן התווספה עוד בקשה שממש פוצצה לי את ההיגיון , ביקשו ממני דוגמת חתימה .....שאלתי איך יכול להיות שיש חשבון על שמי ללא חתימתי...... לא קיבלתי תשובה אך הופנתי אל מחלקת אשראי מיוחד שנמצאת ברחוב בגין 23
קיבלתי שמות של פקידות אחראיות ועוד טייטלים למיניהם והיתחלתי להתקשר דיברתי עם איריס הראל שהיפנתה אותי לדולי שהפנתה אותי לנורית גבריאל , נורית אמרה שתחזור אלי עם תשובות ביום ראשון ובנתיים כדאי שאשלח שאשלח צילום תעודת זהות ומכתב המפרט את דרישותי .
למרות שהסתיים יום העבודה בבנקים חשבתי לנסות את מזלי וצעדתי לשם במהירות.
כאשר היגעתי הסתבר שכל הטייטלים עזבו כבר את העבודה אך כישראלי מצוי חיפשתי את מנהל המחלקה [יעקב סביר] ,כאשר הוא שמע מי אני אפשר לומר שהוא היה קצת בהלם ביקשתי בנימוס להיכנס והתיישבתי מולו.
.....כן הוא יודע מי אני......כן הוא שמע על הבעיה .....ולא הוא לא יכול לתת לי תשובות רק לאחר שהוא התייעץ עם היועץ המשפטי של הבנק , שאלתי אותו מה אני צריך לעשות כדי לקבל תשובות ? והוא חזר על המנטרה צילום תעודת זהות ומכתב המפרט מה אני רוצה.
היצגתי לו את תעודת הזהות שלי ודרשתי שוב לשמוע מי פתח חשבון על שמי , וכמובן הוא חזר שוב על אותה המנטרה צריך להתייעץ עם היועץ המשפטי לא יכול לתת לך פרטים.
הבנתי שסתם מושכים אותי באף ומפעילים פעולת כסת"ח וביקשתי כרטיס ביקור , היה לו מאוד קשה לתת לי כרטיס ביקור הוא רשם את מספר הטלפון שלו על פיסת נייר אך אני התעקשתי על כרטיס הביקור , כשראה שאין לו ברירה קיבלתי את כרטיסו.
איך יכול להיות שמישהו פותח חשבון על שמי בבנק הפועלים ללא רשותי, ובנק הפועלים מסייע להם ללא חתימתי. ובנוסף הבנק אינו מוכן לתת לי פרטים על החשבון או על הנפשות הפועלות מאחורי חשבון זה.
אנא עזרתכם.
תודה מראש
*****

מבקש את מייעוץ שלכם , תביעה מישפטית או אחר . פתרון נדרש :

בנק הפועלים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה