פרטי התלונה

תלונות א.ב.א. ויקטורי

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה א.ב.א. ויקטורישעות פתיחה א.ב.א. ויקטורי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי מתן משלוח בזמן המוגדר שניתן נושא התלונה:
‏יום ראשון ‏11 ‏ספטמבר ‏2016 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
אחד העם 13 כתובת:
אחד העם תל אביב סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
ביום ראשון הגעתי לסניף של "ויקטורי" ברחוב אחד העם בתל אביב.
כאשר הגעתי לקופה ביקשתי לפני התחלת החשבון שאני מעוניינת לעשות משלוח , מי שהייתה הקופאית זו מי שנמצאת בעמדת הקופה הראשית וגם בכל זמן הקנייה טרחה לציין כי היא חייבת לחזור לעמדה וזירזה אותי.
לפני תחילת החשבון ביקשה ממני לציין את כל הפרטים לכתובת המשלוח ואף את השעה. ביצעתי את המשלוח בשעה 14:00,היא ציינה כי המשלוח עשוי להגיע עד 5 שעות מכיוון ויש לה מחסור בשליחים.
ביצעתי את החשבון והלכתי הביתה. המתנתי כל היום בבית ובשעה 18:30 בידיעה כי אני צריכה לצאת בשעה 19:00 מהבית וראיתי כי המשלוח עוד לא מגיע התקשרתי לסניף המבוקש, ניסיתי לחייג 5 פעמים עד שניתן לי מענה והודעתי לה המשלוח עוד לא הגיע ואני צריכה לצאת מהבית ולא יהיה מי שיקבל את המשלוח והזמן המוגדר היה עד 5 שעות להגעת המשלוח. היא אמרה לי שאין בעיה היא בודקת עם השליח וחוזרת אליי כי מספר הטלפון שלי מוצג לה,דבר שלא קרה עד היום.לאחר חצי שעה המתנה ועוד ניסיונות נוספים(משהו כמו 20 פעמים ) לתפוס את הסניף ואת מנהל הסניף כפי שמוצג על החשבונית ללא מענה. לאחר אי יכולת להמתין יותר מכיוון והייתי חייבת להיות במקום מסוים יצאתי מהבית ובשעה 20:30 כאשר הסתכלתי בטלפוני ראיתי כי יש 3 שיחות שלא נענו מהשליח ושהוא סימס לי 3 פעמים שאני יענה מהר ושהוא למטה.
כמובן שחזרתי אליו ענה לי השליח בצעקות " מה נראה לך שאת לא עונה? אני עומד מתחת לבית שלך כמו כלב ואת לא זמינה" לאחר שצעק וניתק לי את הטלפון בפנים ובנוסף אמר כי כאשר יראה את הכתובת שלי למשלוח הוא לא מתכוון להביא לי אותו לפעם הבאה. חזרתי אליו ואמרתי לו שאני עוד רבע שעה מגיעה והאם המשלוח יגיע? הוא צחק לי בטלפון ואמר שהמשלוח מחכה לי ליד הדלת.
כאשר הגעתי הביתה אני רואה את כל המשלוח שביצעתי בסך 600 ש"ח!!זרוק לי ליד הדלת,כל השקיות רטובות והמוצרים שבתוכם ואין לי אפילו אפשרות כניסה לפתוח את הדלת.
אני שואלת את עצמי הגעתי לבצע את הקניות לבד ביקשתי בסך הכל שרק יביאו לי אותם הביתה כי אינני יכולה לסחוב את כל המוצרים שקניתי . חיכיתי כל היום בבית וכאשר ידעתי שאני מתכוננת לצאת גם התקשרתי לציין זאת וקיבלתי יחס מחפיר. ובסוף אני יוצאת הלא בסדר שהשליח צועק עלי בטלפון איך בשיא חוצפתי לא המתנתי בבית עד השעה 20:30 בערב לקבל את המשלוח .
עוגמת נפש סוג הנזק :

א.ב.א. ויקטורי שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה