פרטי התלונה

תלונות בזק בינלאומי

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גבייה של סומי כסף על משהו שלא קיבלתי ! נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
אני מחובר לאינטרנט כבר מעל שנה ומאז שהתחברתי אני מחובר רק דרך בזק בין לאומי 014 , על מהירות של 2 מגה , לפני קצת יותר מחודש יצא לבזק בין לאומי מבצע שמי שעובר ל 2.5 מגה מקבל גם את הערוצי הספורט של ערוץ 5 במתנה לתקופה מסויימת.
כבר תקופה ארוכה שהאינטרנט אצלי בבית עושה לי בעיות של תקיעת אתרים במשך זמן ממושך ואי אפשרות להכנס לאתרים מסויימים, תקופה ארוכה שאניט מתלונן אצלהם בנידון אח הם לא מצאו פיתרון , אחרי טלפונים רבים שלחו אליי טכנאי ודרכו התברר שבאזור שבו אני גר (סירקין - פ"ת) אין בכלל תשתית ליותר מ 1.5 מגה ומזה כל הבעיות.
אחרי שהטכנאי גם העביר לאחראים עליו את הבעיה וזה משהו שידוע עליו לבזק בין לאומי, התקשרתי אני כדי לקבל פיצוי על כל התקופה שבה בעצם הייתי מחובר על 2 ומגה ו 2.5 מגה כשבעצם לא באמת קיבלתי את המהירות שעליה שילמתי !
הם מתחמקים ממני ואני עדיין מחכה שאחראי יחזור אליי להמשך טיפול וזאת למרות הטלפונים הרבים שאני מבצע אליהם.
כספי סוג הנזק :
זיכוי כספי על כל התקופה שבה לא באמת קיבלתי את המהירות הנדרשת + פיצוי כספי על כל העוגמת נפש שנגרמה לי ועל כל הטלפונים הרבים שאני מבצע וביצעתי אליהם. פתרון נדרש :

בזק בינלאומי שירות לקוחות

, תגובה:
אלה שמעונוביץ- אחראית שם ותפקיד:
בדיקה במערכותינו העלתה כי ב- 24/8/07, התקבלה בקשתו של מר דהן להצטרף בבזק בינלאומי לחבילת גלישה במהירות של 2.5M. אציין, כי בנוסף בדיקתנו העלתה כי רק ספטמבר 07 עודכנה בספק התשתית "בזק" מהירות של 1.5M , אולם לא נמצא כי מר דהן פנה לחברתינו בבקשה לעדכן את המהירות התואמת. לאור האמור, לא נמצא מקום לזיכוי. יחד עם זאת, למען שביעות רצונו, יזוכה מר דהן בשבועיים גלישה חינם. תגובה:
האמור לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה