פרטי התלונה

תלונות בזק בינלאומי

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
סחיטה באיומים של נערה בת 16 וחצי, מדהים אם זה חוקי נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
שחם 40, רמת סיב, פתח תקוה כתובת:
תיאור הבעיה:
2013–05–02לחברת בזק בינלאומי, עורכי הדין נאמן, זקן ושות' ולכול מי שרואה שלום

שמי נטלי ווסרברג אני בת 16 וחצי, אני ואימא שלי היינו לקוחות של בזק בינלאומי במשך שנה, שנה שבה הם ניתקו אותנו מהאינטרנט ללא כול סיבה, שנה שבה לי ולאימא שלי לא היה שום קשר עם אח שלי שנימצא בחו"ל שנה שבה הפכתי מתלמידה מצטיינת לתלמידה נכשלת כי לא היה לי איך להכין עבודות- ללא אינטרנט הכול הופך לקשה יותר. ולמרות היחס המשפיל שקיבלנו מהחברה אני ואימא המשכנו לשלם את החשבוניות המופרכות שלהם כול חודש וחודש.
בחודש ינואר 2013 הגיעו מים עד נפש והתקשרתי לחברת בזק בינלאומי להודיע להם שאני ואימא מתנתקות מהם ועוברות לחברת "הוט", ללא ברירה ועל מנת להתנתק אימא שלי רצה לשלם איזשהו חוב פיקטיבי שהומצא לחלוטין ע"י חמדנותה של החברה הכושלת. התנתקנו מהם אחרי שבועות ארוכים של פקסים שנשלחו, קבלות, וריבים טלפוניים. ב 18 בינואר 2013 סוף- סוף נותקנו רשמית ביקשתי בעצמי שהמנוי של אימא שלי ימחק, התחברנו לחברת "הוט" כתשתית ולחברת " נטוויז'ן" כספקית חברות שמהם אנו מרוצות מאוד ואיתן אין לנו שום בעיות משום מה. ליפני מספר חודשים אימא שלי קיבלה מכתב מחברת בזק בינלאומי ובו כתוב שיש לה חוב על סך 257 ₪ לערך. אחרי ויכוח סוער ועל מנת להימנע מאיומים נוספים ממשרד עורכי הדין המוזכר בהתחלה אימא רצה לשלם את החוב או שיותר מדויק להגיד אני רצתי לשלם את החוב בשמה.

עכשיו מתחיל החלק המעניין- ליפני שבוע קיבלתי אני מכתב מאותו עורך דין שטוען שלי נערה צעירה שעדיין לא מלאו לה שבע עשרה שנה יש חוב על סך 281 שקלים וכי אם לא אשלם את החוב העניין יועבר להוצאה לפועל.
אכן אני מודה רציתי שיהיה מנוי על שמי בבזק בינלאומי, את חשבון הבנק של אימא שלי חסמו ואני רציתי שהתשלומים יעשו דרכי כי החברה הנכבדת סירבה בתחילה לשלוח לנו שוברים בטענה ש" זו לא המדיניות שלנו" אך החברה סירבה לפתוח לי מנוי כי אני קטינה זו מילת המפתח- אני קטינה אסור לי. תרשו לי לחלוק עימכם סוד- אנוכי בהריון, אני מסתכנת כשאני חושפת את הסוד הזה בפורום שכזה כי המערכת הסוציאלית תשמח לחגוג על זה ולגרום לי עוד עוגמת נפש. אבל זו האמת אני בהריון בחודש החמישי.
מי שעובד במשרד עורכי דין או אי פעם היה מעורב בתקרית משפטית יודע את הלחץ. אך באר לאיש לא אכפת. השורה התחתונה היא שחברת בזק בינלאומי הבינה ברגע שאימי רצה לשלם חוב שלא הייתה צריכה לשלם שיש להם עסק עם פרה חולבת, הם המציאו נתונים במלוא מובן המילה ואנחנו מהפחד והאיום בהוצאה לפועל נרוץ ונשלם.
הדבר היחיד שהופך את הסיפור לעצוב ולא רק אכזרי ופתטי זה המעורבות של משרד עורכי דין מכובד בסחיטה באיומים של אזרחית צעירה שעדיין לא הגיע לגיל מימוש זכויותיה, אני עדיין לא בת שבע עשרה הנזק הנפשי שעלול להיגרם לי עקב איומים במשפט ובהוצאה לפועל הוא בילתי יתואר. אך אני לא טיפשה ובניגוד לאימא שלי אני לא רצה לשם ולא קופצת לכול פסיפס. לי אין תיק בבזק בינלאומי, אני לא לקוחה שלהם ואף פעם לא הייתה, לא קיבלתי קבלות על שמי ולא כלום. הסיפור הזה יועבר לכול גורם מדיה אפשרי החל באינטרנט וכלה בטלוויזיה, אם החברה העלובה ועורך הדין הקנוי שלהם חושבים שזה שאני צעירה הופך אותי לחלשה הם טועים. אני יחזיר על כול עוגמת הנפש שנגרמה לי ולמשפחתי החל מחוסר השרות והיחס המחפיר שקיבלנו בבזק בינלאומי וכלה בסחיטה הזו.

שלכם נטלי ווסרברג
עלבון, השפלה, הבאה לסף דיכאון סוג הנזק :
אני דורשת שהם יודו כי הם שקרנים וישלחו התנצלות בכתב ויבטלו כול ליכאורה חוב פתרון נדרש :

בזק בינלאומי שירות לקוחות

, תגובה:
מתן, בזק בינלאומי שם ותפקיד:
הנושא הועבר למחלקת שירות לקוחות להמשך טיפול תגובה:
הנושא הועברת למחלקת שירות לקוחות להמשך טיפול פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה