פרטי התלונה

תלונות שלמה סיקסט

תלונות חברות השכרת רכב

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תפקוד לקוי ויחס מזעזעה של חברה שלומו סיקס נושא התלונה:
בורץ אנטון שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏15 ‏נובמבר ‏2016 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
באר שבע סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב, אני פניתי למועצה הישראלית לצרכנות , לחברה שלומו סיקס ועוד אבל לא קיבלתי תשובה מאף אחד, אז אני רוצה לפרסם את הסיפור שלי פו.

תפקוד לקוי ויחס מזעזעה של חברה שלומו סיקס

שלום רב
שמי אנטון בורץ ואני רוצה לפנות לכמה גורמים יחד כי לכל שקר חייב להיות גבול. קצת היטוריה :
בתאריך 15.11.16 אני ואישתי רכשנו רכב אופל אסטרה שנת 2012 מחבר "שלומו סיקס" סניף באר שבע. מס רישוי 7383413. לפני קניה אני דיברתי עם המוכר בשם ולאד ושאלתי אותו לגבי מצב רכבים, איפו הם היו וחולי... מוכר אמר לי במפורש שכל הרכבים היו בליסינג. רק אחרי מכירה אני ראיתי רישיון רכב איפו היה כתוב : השכרה. שאלתי את המוכר למה לא אמרתה לי את זה? אז הוא התחיל לשכנעה אותי שזה בעצם אותו דבר, ליסינג והשכרה. על-ידי היו אישה וילד קטן , היו לנו קשה בלי רכב, זה סיבה היחידה למה אני באותו רגע לא ביטלתי את העסקה וחבל שלא ביטלתי. באמת חבל. כבר בתהליך הרכישה היה שקר, אבל מוכרים של שלומו סיקס מספיק מאומנים בשביל להקטין את זה והם ידעים לשכנעה בן אדם. אבל זה נשאר תרגיל מסריח, לא משנה איך להסתכל על זה. אני לא הייתי מעניין לרכוש רכב מחברת השכרה.
דבר שני. לפני קניה של רכב , מוכר הציג חוברות יפות איך מטפלים ברכבים בחברה שלומו סיקס. הסביר לי גם יש אחראיות לשנה על כל החלקים גדולים, כמו מנוע, גיר. ואין מה לדואג , מה כבר יכול להיות? אני גם ראיתי תקלות של הרכב ושאלתי את המוכר: האם זה תוקן? מוכר אמר לי שבוועדות כן! יש בדיקה של הרכב. (אחד הבעיות היה נזילות חמורות של השמן) אז אני עם לב שקת הלכתי על קניה רכב. באמת, למה לא? הכול תקין, יש חוברות, מוכר עם ביטחון מלא אומר שהכול תוקן...אבל מסתבר של זה רק עבודה בעיניים. כי כבר אחרי כמה שבועות מחשב של הרכב התחיל לתת לי התראות : חסר מי קירור, תוסף מי קירור. מתחת לרכב היו שלוליות של שמן, שמן מתחיל לצאת מאטם ראש מנוע...שלחתי עודה למוכר ולאד ושאלתי אותו מה עושים? הוא נתן לי טלפון של המרכזייה של אופל , התקשרתי והם אמרו לי לאיזה מוסך אני צריך ללכת. הלכתי למוסך עם לב שקט, כי יש לי אחראיות, נכון? במוסך בדקו את הרכב ואמרו לי ששום דבר מתקלות לא באחראיות ואני צריך לשלם סכום של 2800ש"ח עבור תיקון. היתי בשוק. איך זה יכול להיות? אמרו לי שרכב תקין לחלוטין, עם יש תקלה אז יש לי אחראיות ...אז כך, חברה שלומו סיקס עשתה כל המאמצים למכור לי רכב , אבל אם אחראי כמה שבועות רכב מתחיל להתפרק, זה אומר שגילוי נאות היה שיקרי, רכב לא היה תוקן כמו שצריך וזה הסיבה שבעיות מתחילות כבר אחרי כמה שבועות( יש לי תאריך בווצאף, מתי פניתי למוכר עם בקשה עזרה) . אם היתי פונה לחברה אחרי שנה ואומר שיש ביעות עם רכב, זה היה מצחיק, כי אני נוסעה תקופה ארוכה ברכב וזה אחראיות שלי.
דבר שלישי. פרסום כוזב באינטרנט. אני מצרף מכתב שקיבלתי אתמול בדואר. על פרסום כוזב. בעמוד הפייסבוק של חברה שלומו סיקס, אני ראיתי שאנשים רושמים תגובות. איך היה להם לרכוש רכב מחברה שלומו סיקס, הם מרוצים או לא. אני גם רשמתי את המקרה שלי, סיפרתי איזה רכב קניתי, מה קרה, שאני צריך לשלם עכשיו סכום של 2800ש"ח( שילמתי בסוף 2230ש"ח עשו לי הנחה, כי תשלום ראשון היה במזומן) אז פנו אלי וביקשו לשלוח קבלה עם תקלות, מה צריך לתקן. אחרי כמה ימים חזרה אלי נציגה טלפונית ואמרה שאין מה לעשות אני צריך לשלם את כל הסכום מכיס שלי. ניסיתי להסביר לה, שזה לא עוגן וזה לא בסדר, היא לא נתנה לי לדבר ולהסביר את עצמי, מילה לא נתנה לי להגיד, רק אמרה – זה מה שיש. לא התנצלה לפחות על כל הנזק שנגרם לי, היתי מאוד גסה ומגעילה. אני לא ידעה איך מחזיקים אנשים באלה בעבודה כנותני שירות. אחרי זה אני נגשתי לסניף איפו רכשתי את הרכב וביקשתי עזרה ממנהל הסניף, הוא אמר לי שיעשה מאמצים לעזור לי, אך אחרי כמה שבועות חזר אלי מוכר בשם ולאד ואמר: תראה, בגלל שרשמתה תגובה שלילית בפייסבוק זה עבר למנכל, רק הוא יכול לעזור לך, תפנה עוד פעם לשירות הלקחות ותגיד שתשנה את התגובה שלך בפייסבוק, ואולי אחרי זה נוכל לעזור לך במהשוא( יש לי כל התיעוד בפלפון שלי) אמרתי לו : תראה , תגובה חיובית לא מקבלים בסחיטה. תגובה חיובית מקבלים שעושים עבודה טובה ומוכרים רכבים טובים. אני גם אמרתי לו אני בעצמי אשלם את כל הסכום, אבל יעשה את כל המאמצים לכתוב את הסיפור שלי רשתות חברתיות. ורשמתי עוד פעם בעמוד של שלומו סיקס מה קרה איתי. אחרי זה חברה שלומו סיקס בחרה לחסום אותי ולשלוח לי מכתב על פרסום כוזב ולאיים אלי בתהליכים משפטיים . אני רוצה לציין, שמאוחר כל מילה שלי יש מסמך והוכחות. אני לא זורק מילים, חיים לימדו אותי להיות אחרי על המילים שלי. יש לי את כל התיעוד. אז חברה שלומו סיקס מוזמנת לפנות לביתי משפט ולכל גורמים רלוונטיים ולהפסיק לאיים אלי. גם שאתם שולחים מכתב רשמי נהוג לכתוב מי כתב את המכתב ותפקיד בכוח. ואני רוצה להזכיר לכם שיש במדינת ישראל חופש ביטוי. צער לי מאוד, שבמקום לקחת אחראיות על נזק שנגרם לי, 2230ש"ח, אתם דואגים על שם של החברה, על נזק שאני גורם לכם עם תגובות שלי בפייסבוק. אתם כנראה שכחתם שאני אחד מהלקחות שלכם, ויש לי סכות מלא לרשום תגובה ואת הסיפור שלי בכל מקום אפשרי ואני יעשה זות בלי אישור שלכם. אתם בחרתם בדרך שקרים מהתחלת התהליך קניית רכב ועד הסוף, ואחרי מכתב הזה אני באמת מבין עם מי יש לי עסק.
לסיכום : אני אפנה לכל גורמים רלוונטיים, כלל תקשרת , רשתות חברתיות, מעוצה צרכנות וחולי.
אמת בצעד שלי ואני יוכיח את זה בכול דרך אפשרית.

אנטון בורץ
תז 309020329
פל 0525914111
כתובת : זאב זבוטינסקי 21/20
תודה יום טוב
פיצוי כספי/החלפת רכב והתנצלות פתרון נדרש :

שלמה סיקסט שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה