פרטי התלונה

תלונות שלמה סיקסט

תלונות חברות השכרת רכב

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רכב תקול ויחס לקוי נושא התלונה:
‏יום שני ‏13 ‏מרץ ‏2017 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
חיפה כתובת:
חוצות המפרץ סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב
שמי בושנאק מוחמד מכפר מנדא ביום 13/3/2017 רכשתי רכב מסוג אופל אסטרה 2013 מסהיף חוצות המפרץ חיפה , לפני הקנייה דיברתי עם הנציג בסניף לגבי מצב תקינות הרכב ואמר במפורש שהינו תקין וכל הליקויים תוקנו והציג אסמכתא , קבלתי את הרכב וחתמתי על הסכם וקיבלתי גילוי נאות שהכל תקין , בזמן הנסיעה הביתה הרגשתי רעידה באוטו התקשרתי לסניף והנציג הבטיח שאל דאגה ושיש לי אחריות שמכסה הכל ועל זה סמכתי ( יש הקלטה של הנציג )
פתחתי קריאה שירות והלכתי למוסך והסתבר שזה מצריך החלפת תושבות מנוע וגיר והשקעה של אלפי שקלים ומה שהתגלה שהאחריות לא מכסה , פניתי לכל הגורמים בשלמה סיקסט ואופל ללא שום התייחסות והחלפת האשמות ועברתי בלבול טרטור ועוגמת נפש גדולה .
ואף אחד לא מתייחס ולא מנסה לפתור את הבעיה , פניתי למנהל סניף חוצות המפרץ שלומי והבטיח לטפל בסוגיה ומה שהוא עשה רק העביר שבועיים על מנת להגיד לי עבר חודש זה לא בסמכותי והפנה אותי למוקד של שלמה סיקסט ואמר לי תילחם בהם ואל תשתוק על הזכויות שלך .
אני לא זורק מילים, חיים לימדו אותי להיות אחרי על המילים שלי. יש לי את כל התיעוד. אז חברה שלומו סיקס מוזמנת לקחת אחריות שבמקום לקחת אחראיות על נזק שנגרם לי, אתם דואגים על שם של החברה, על נזק שאני גורם לכם עם תגובות שלי בפייסבוק. אתם כנראה שכחתם שאני אחד מהלקחות שלכם, ויש לי סכות מלא לרשום תגובה ואת הסיפור שלי בכל מקום אפשרי ואני יעשה זות בלי אישור שלכם. אתם בחרתם בדרך שקרים מהתחלת התהליך קניית רכב ועד הסוף, ואחרי מכתב הזה אני באמת מבין עם מי יש לי עסק.
לסיכום : אני אפנה לכל גורמים רלוונטיים, כלל תקשרת , רשתות חברתיות, מעוצה צרכנות וחולי.
אמת בצעד שלי ואני יוכיח את זה בכול דרך אפשרית.
עוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי כספי ולקיחת אחריות פתרון נדרש :

שלמה סיקסט שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה