פרטי התלונה

תלונות ספרינג

תלונות משקאות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פגם במוצר של החברה נושא התלונה:
‏שבת ‏19 ‏ספטמבר ‏2015 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
קניון ג' כפר סבא כתובת:
תיקים ונעלים ספרינג סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב ,
בתאריך 19.09.15 קניתי תיק של חברת ספרינג מהקניון ,תיק שעלה לי 230 שקל , מהשימוש הראשון שלי בתיק התיק ספג את הצבע של החולצה שהייתי לובשת באותו יום וזה בצבע אדום , ניסיתי להוריד את הצבע בחומר שקניתי מחברת ALDO שאמור לנקות את כל סוגי העור . אבל זה לא ירד כאילו שהצבע נתפס בתיק עצמו והעור ספג את הצבע ,ניסיתי להוריד את זה במים ומגבונים לחים לא ירד כלום .
אחרי החג לקחתי את התיק לאחד הסניפים של ספרינג וזה בקניון גי כפר סבא העובד סרב לשרת אותי ולתת לי מענה ואמר שזה לא באחריות אז אני שאלתי אותו אז מה האחריות שאתם נותנים למוצרים שלכם אמר לי על קרע שנעשה בתיק או פגם כלשהו ! סבבה התיק ספג את הצבע זה לא פגם ! זה דפקת במוצר תיק שעלה 230 שקל אין לו חומר ניקוי !? הם צריכים לרשום בתעודת האחריות שלהם (לקנות בגדים ג'ינסים וכו מיוחדים לתיקים שלנו כי התיקים שלנו סופגים צבע ואנחנו לא אחראים על זה ואין חומר כלשהו שמוריד את הצבע ) אנשים מצחקים וחברה מצחיקה , העובד אמר לי אני משאיר את התיק אצלי למחר תהיה המנהלת ברשת ותתקשר אלי ( הגברת המכובדת מנהלת הסניף התקשרה אלי יום אחרי ורוצה לשכנע אותי שזה לא בגדר האחריות בחורה חצופה לא יודעת לדבר עם לקוחות שמסמנת חרא של חברה מתנהגת ללקוחות בצעקות לא מכבדת אנשים חושבת שהיא בעלת הרשת לא התנהגה בהוגנות כלפי כלקוחה. הרימה קול וסגרה את הטלפון בפנים ).
את התיק כבר צלמתי ויש לי תמונה על הצבע שלא יורד , אני מבקשת עזרתכם לאחר שפניתי אליהם דרך הפיסבוק ולא התייחסו אלי ולא ענו לי ראו את ההתכתבויות ולא הססו להגיד משהו .
אני לקוחה שלא פעם ראשונה קונה מהרשת הזו אבל מה שהתברר לי שהחברה הזו דפוקה , יקרה , סחורה דפקתית לא שווה כלום והמוצרים שלה לא מתנקות .
אני לא ביקשתי ממנה החזר כספי ולא כלום כל מה שביקשתי שזה או להחליף לי את התיק או להוריד לי את הצבע שנתפס כי אני לא קניתי את התיק בשביל להחזיר , קניתי את זה בשביל ליהנות מהמוצר .
מבקשת עזרתם המהירה בעניין הזה ,
תודה רבה
בזבוז כספי סוג הנזק :
לנקות את התיק ולהחזיר לי אותו כמו שצריך או להחליף לי את התיק לתיק חדש , שהבחורה שדברה אלי לא יפה והתנהגה לא יפה והרימה את הקול תחזור אלי להתנצל , פתרון נדרש :

ספרינג שירות לקוחות

, תגובה:
מור. שירות צרכנים שם ותפקיד:
שלום וברכה,אנו חברת 'יפאורה' משקאות המייצרים את המשקה ספרינג.
תודה.
תגובה:
שלום וברכה,אנו חברת 'יפאורה' משקאות המייצרים את המשקה ספרינג.
תודה.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה