פרטי התלונה

תלונות אופיר טורס

תלונות משרדי נסיעות וטיולים

תלונות נופש וטיולים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
יחס לא הולם ואי מיקצועיות של סוכנת נסיעות שירלי בן דוד נושא התלונה:
‏יום שישי ‏15 ‏מאי ‏2009 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
קניון הזהב, ראשל"צ כתובת:
קניון הזהב, ראשל"צ סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ביום ו' ה-15/05/2009 פנינו לסניף של אופיר טורס בקניון הזהב בראשון לציון במטרה לרכוש חבילת נופש בחו"ל. לצערינו התקבלנו אצל סוכנת שירלי בן דוד אשר התבררה כלא מקצועית ועם יחס מזלזל ללקוח.
היא שריינה לנו מקום בטיסה תמורת 25$ אך סירבה לברר עד מתי השיריון בתוקף (למרות שהייתה אמורה להתחיל לעבוד ביום ראשון רק ב-15:30 מה שגרם לנו לכמה ימים (סוף שבוע ועוד חצי יום) דאגה וחוסר ידיעה האם השיריון של כרטיסי טיסה לא התבטל).
ביקשנו דרכה גם לשריין לנו מקום בכפר נופש של רשת center parks בבלגיה. ההזמנה בוצעה על-ידי שירלי דרך הנציגים של center parks בארץ. לאחר פניותנו לשירלי בבקשה לספק פירוט המחיר של ההזמנה נתקלנו בסירוב מוחלט עד כדי צעקות בטלפון. רק לאחר התכתבות ארוכה באי מייל (עם הרבה סימני קריאה במכתבים שלה וגם הצעתה שלא נזמין דרכה אלה בעצמינו) הצלחנו לקבל פירוט אשר איפשר לנו להבין תוכן החבילה שרכשנו (וילה, מגבות, מצעים, מס תיירים וכו'). כמו כן ראינו שהסכום שנגבה מאיתנו גבוהה במאות שקלים מהמחיר שהיינו אמורים לשלם לפי הפירוט. רק לאחר פנייה מפורשת קיבלנו זיכוי.
ברצוננו לציין שבמשך ההתקשרות שלנו עם הסוכנת סבלנו מיחס לא הולם מצידה וגם לא התרשמנו ממקצועיותה (לא קיבלנו תשובות לשאלות רלוונטיות, לא קיבלנו אישורי הזמנות עד שביקשנו, כמה פעמים היא טעתה בחיוב של כרטיס האשראי).
אנחנו מצפים מחברת "אופיר טורס" לנקוט בצעדים בנושא.
עוגמת נפש סוג הנזק :
נזיפה לעובדת פתרון נדרש :

אופיר טורס שירות לקוחות

, תגובה:
אופיר טורס שם ותפקיד:
שלום רב, תגובה:
הריני לאשר קבלת מכתבכם שבנדון.

בפתח דברי אבקש לציין כי אופיר טורס חרטה על דגלה מצוינות במתן שירות ללקוחותיה וכך סוכניה מונחים בעבודתם. אדגיש כי הסוכנת עליה נכתב התלונה, שירלי, נמנית בין הטובים ביותר ובאמתחתה מכתבי תודה רבים מנוסעים שונים אשר היא טיפלה בחופשתם.

לגופו של ענין, גב' פלוטקין פנתה לסוכנת שירלי, בבקשת ברור לטיול באירופה. לאחר בדיקת מספר אפשרויות הוחלט על טיסה ופארק בבלגיה.
הוסבר לגב' פלוטקין כי המחיר אותו היא מקבלת במעמד ההזמנה סופי ולא ניתן לשינוי. לאחר קבלת הסכמתה בוצעה ההזמנה. כנותנת שירות טובה נתנה הסוכנת לגב' את מספר הטלפון הנייד שלה ואכן היא בחרה להשתמש בו גם מחוץ לשעות העבודה ואף בשעות הערב המאוחרות. על כל שיחה היא קיבלה מענה ותגובה לשאלותיה. יתרה מזאת, שלא כנהוג ע"מ להקל על הגב' קיימה הסוכנת שיחה וקישרה אותה עם הספק ע"מ שתברר פרטים ישירות עם הספק.

מאחר וחלו שינויים במחיר החבילה (החלטה שיווקית של הספק בלבד), לבקשת הגב' פנתה שירלי לספק ובשל קשריה הטובים למרות האמור הצליחה להוריד את המחיר. גב' פלוטקין הודתה לשירלי מאד על עזרתה והיוזמה.
אכן היתה טעות בחיוב, המדובר בטעות סופר, שירלי מיד יצרה קשר עם הלקוחה והסבירה כי זיכוי יועבר במיידי וכך היה.

הנני מצרה על אי הנוחות ועל התחושה אותה בחרה גב' פלוטקין להעלות על הכתב, יחד עם זאת, ולאור האמור בטוחה אני, כי היא קיבלה שירות מקצועי ומצוין לאורך כל הדרך.

סוף דבר, איני מוצאת במכתבה יסוד לתלונה, ומקווה כי מכתבי מסביר פני הדברים לאשורן.

בכבוד רב,
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה