פרטי התלונה

תלונות ספורט קלאב

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
יחס מזלזל, שירות גרוע אי תמורה לכספנו נושא התלונה:
בלולו שני שם/כינוי:
אזור תל אביב אזור:
ישרוטל ספורט קלאב, החוף הצפוני, אילת 88000 כתובת:
תיאור הבעיה:
1. ב 03/08/14 הגענו לנפוש במלון ספורט ל 5 ימים.
בהגעתנו למלון מהחנייה למטה היינו במעקב צמוד של השומרים אחר מספר הילדים שהצהרנו במלון. בכניסה ללובי הודיע לי השומר שיש לי ילד אחד יותר. עדכנו את השומר שהתחלקנו 4 משפחות ב3 מכוניות והמשפחה הרביעית בדרך. השומר אינו השתכנע והרגשנו מאותו הרגע ועד הרגע שהמשפחה הנוספת הגיעה למלון במעקב צמוד כאילו אנשי שב״כ אחרינו. זה היה מעליב מאוד ומתסכל.
2. בזמן שהייתי עסוקה לשכנע את הקב״ט מאחורי הנחתי את התיק על הספה צמוד לקבלה. מאחר שדעתי הייתה מוסחת מישהו גנב את ארנקי מהתיק.
להפתעתי הרבה כשניגשתי עם הקב״ט למצלמות גיליתי שרק בחלק קטן בלובי יש מצלמות ובחלק ששהיתי לא היה. אחרי שביטלתי את כרטיסי האשראי ואת הכספומטים ( הארנק נגנב ב10 והוחזר ב 14) הארנק נמצא זרוק וילד הביא אותו לקב״ט נאור שטיפל בנו לדוגמא.
3. ב 04/08/14 ירדנו לבריכה ולפתע ראיתי את המציל צורח על בתי בת ה 8 מקלל ברוסית ותופס אותה ביד ומעיף אותה מהבריכה. כשהגעתי לברר את העניין המציל צרח עליי יותר נכון שאג שילדים מתחת לגיל 9 לא נכנסים לבריכה לבד. גם אם אלה הנהלים ולא קראנו אותם אף מציל לא יקלל, יצרח ויעליב אותי ואת בתי כי לא ידענו על כך. בתי בכתה מאוד ולא רצתה להכנס יותר כלל לבריכה גם לא בליווי מבוגר.
4. ילדנו כלל לא נהנו מאחר שהפעילויות לילדים דלות ואינן מעניינות.
5. ב 6/8/14 יום רביעי נכנסתי להתקלח ובזמן המקלחת המים פסקו.
אני שנשארתי לבד בחדר המומה עם סבון על הראש בוכה ואיני יודעת מה לעשות. התקשרתי לקבלה ונענתי בתשובה שהבעיה ידועה והיא שולחת לי מישהו לחדר לבדוק לאחר שכעסתי והודעתי לה שאני עם מגבת וסבון על הראש לא מתכוונת להתלבש ולהכתים גם את הבגדים. לאחר כמעט חצי שעה התקלה תוקנה.
6. לאחר המקלחת ירדנו מספר משפחות ללובי ולהפתעתנו הגיעו מספר גדול של בני נוער מהעדה האתיופית כשהם בני 15 מקבלים וודקה מהבר של המלון. אנו שנבהלנו מהתנהגותם הברוטלית וראינו שמטרתם לחפש תיגרות הסתדרנו עם ילדנו בחדרים ולא ירדנו כלל ללובי אפילו לא להופעות.
הבטיחו לי ולחבריי חופשה חלומית וקיבלנו חלום בלהות!
בעוד כשבועיים אני וחברים היינו אמורים לנסוע לחופשה בישרוטל ים המלח ביטלנו אותה לא נשלם עוד לרשת ישרוטל עד שלא תתוקן החוויה שעברנו ונפוצה כהולם.
עוגמת נפש סוג הנזק :

ספורט קלאב שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה