פרטי התלונה

תלונות מלון מימון

תלונות בתי מלון

תלונות בתי מלון וצימרים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אכזבה גדולה נושא התלונה:
אמסלם שירן שם/כינוי:
אזור חיפה אזור:
מלון בית מימון סניף חברה:
תיאור הבעיה:
בס"ד לכבוד : אחראי / מנהל פניות הציבור "בית מימון"

מלון בית מימון


אני שולחת כאן חוות דעת כללית לא כדי להגיש תביעה, אלא לעורר את תשומת הלב של הנופש הישראלי לעמוד קצת על זכויותיו ואולי לגרום לכך שתרבות ההארחה בבתי מלון בארץ תכלול גם את נוחותו של המתארח המשלם. אני ובעלי שירן ושלומי אמסלם התארחנו במלון "בית מימון" בין התאריכים 31/5/13 – 2/6/13 סופ"ש.

ברצוני להביע את אכזבתנו הגדולה מסופ"ש זה. סופ"ש שהיינו אמורים לחגוג בו את יום נישואינו הפך לסופ"ש מייגע ומייאש .

בתחילה שהגענו למלון, לזכותם יאמר שקיבלנו את המפתח במיידי, רק לא ידענו שהיינו צריכים לעלות עד קומה שלישית ברגל (ולא שאנו זוג מבוגר אבל אני חולת אסטמה-דבר שהקשה עליי במהלך השבת) וכאשר ביקשנו חדר בקומה נמוכה , נתנו לנו תשובה כי המלון בתפוסה מלאה ואין באפשרותם להחליף לנו חדר.
הגענו לחדר אשר לא בדיוק מעורר השראה יחסית למחיר הגבוה שבעלי שילם בשביל 2 הלילות הללו. בחדר מקרר אך לא הובטח לאיש שהוא גם יקרר. המשקאות נשארו מעט קרירים אבל לא יותר.גם את התרופות של בעלי (חולה סכרת) שמצריכות קירור, היינו צריכים ללכת לבקש קרח ולעטוף אותם בשקית עם הקרח על מנת שלא התקלקלו בחום שעבר עלינו כל הדרך למלון. שלא נדבר על הניקיון מינוס של החדר שהיה בסדר. רק חבל שכאשר ניקו את החדר לא שמו לב ללטאה שעומדת ליד המיטה ובעלי היה צריך לרדוף אחריה ולגרש אותה מהחדר.

במוצא"ש חזרנו בסביבות 23:00 בלילה למלון , כשעלינו לחדר גילינו להפתעתינו שהמיטה שבורה כולה בצד אחד ולא ניתן היה לשכב עליה ,היינו צריכים להצטופף בחלק האחר של המיטה שעוד נשאר תקין כל זה היות ואף פקיד קבלה לא שרר במקום ולא היה למי לפנות בשעה כזו מאוחרת.

הלילה אחרון זה היה מעייף ומייגע ושמחנו שהוא האחרון אחרי כל מה שעברנו במלון זה שקיוונו לחגוג את יום נישואינו בו בשלווה ובנחת.

אשמח לתגובתך בנידון,
שירן אמסלם.


נ. ב : מצורף בידי תמונה של המיטה השבורה. (במידה ותרצה לראות).
עוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי הולם פתרון נדרש :

מלון מימון שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה