פרטי התלונה

תלונות סטודיו she

תלונות עוד בחדרי כושר וספא

תלונות חדרי כושר וספא

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תגובה לתשובתו של מנהל הרשת למכתב קודם נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
מר פבלו רובין היקר,
תשובה כזו: "לצערי טל כל מה שנעשה עבורך לא יהיה מספיק! מהרגע שהגעת למועדון שלנו לא הפסקת להתלונן ולהתלונן ולהתלונן.......כמה תלונות? 13 שנה לא היה דבר כזה..." מפיו של מנהל רשת ללקוחה מאוד לא מרוצה, היא התשובה שהכי לא ציפיתי לשמוע!
דיברת איתי פעם אחת בחייך! הבטחת לחזור אליי ולא חזרת! (אחלה שירות ללקוחות שלכם...)
הפעם היחידה שדיברת איתי הייתה אחרי שנציגה שלך דיברה איתי, לא בעקבות פנייה שלי, אלא בעקבות פנייה שלכם.
אף אחד מכם לא ניסה ואף לו לרגע אחד לגרום לי לשנות את דעתי, לספק לי תשובה הולמת (וכפי שאתה שם לב- לא ביקשתי שתבטלו לי את המנוי או משהו כזה, כל מה שביקשתי הייתה תשובה מספקת- מגיע לי בתור לקוחה משלמת ואני מצפה לזה מכל גורם שנותן לי שירות, כפי שאני יודעת שמצפים ממני כשאני נותנת שירות!).
אני- לא התלוננתי והתלוננתי והתלוננתי.... (זו כמובן בריחה מאחריות שלך ורק שלך!) העלתי את טענותיי בדיוק פעם אחת- מותר לי בתור לקוחה לא להיות מרוצה מדברים והתפקיד שלכם בתור רשת זה להקשיב, להבין ולתת מענה הולם! (אחר כך כשלא חזרת אליי זה כבר היה משהו אחר!).
אם הייתי צריכה עוד הוכחה לעולם שהשירות שלכם הוא מתחת לכל ביקורת (וזה שיש לכם אלפי לקוחות מרוצים לא משנה את העובדה שגם אני לקוחה ואני לא מרוצה) קיבלתי אותה עכשיו בגדול! ולא רק אני קיבלתי אותה. כל מי שנכנס לאתר הזה מקבל אותה גם!
כפי שכבר ציינתי בפנייתי הקודמת- מהמדריכות ומהשיעורים הייתי מאוד מרוצה, כמו כל שאר לקוחותיכן. אבל כנראה שהלקוחות האחרות שלכם לא פנו בטענות כלשהן שאיתן אף אחד מכם לא יודע להתמודד.... זה השירות שלכם ואחרי הכל אילו הפנים שלכם....
ודרך אגב... תשובה של "להגיע להתעמל ולהתמלא באנרגיות חיוביות" היא לא תשובה מבחינתי. את זה הייתי עושה בכיף אם מישהו מכם היה טורח לענות לי על השאלות בצורה נאותה ואדיבה!
תשובה הולמת- בדגש על ההולמת.... פתרון נדרש :

סטודיו she שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה