פרטי התלונה

תלונות שגריר

תלונות שרותי גרירה

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מחיר מופקע נושא התלונה:
‏יום שני ‏05 ‏נובמבר ‏2012 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך הנ"ל בשעה 21:00 לערך הגיע רכב שגריר לאחר שהמצבר של הרכב שלי מס' רישוי:9998562 שבק חיים הגיע נציג מחברתכם בשם עופר והצליח לשכנע אותי כי ייטב לי שאחליף את המצבר מאחר ובכל מקרה אצטרך להחליפו ואין טעם להניע את הרכב בכבלים ואמנם השתכנעתי אולם התווכחנו על המחיר אך ללא הועיל התעקש ע"ס של:856 ש"ח הייתי הוממה מהמחיר אך מחוסר ברירה הסכמתי ולאחר התשלום גיחך אדון עופר הנכבד שהתקין את המצבר ואמר מפורשות חחח עבדתי עלייך 400 ש"ח מהתשלום הולך אלי!!! ואכן כן הצליח ובגדול.
כאשר הגעתי למחרת לעבודה (אני עובדת בחב' ביטוח כלל) "לעגו" לי כולם על המחיר המופקע גם בבירור עם חנויות לאביזרי רכב שמוכרות מוצר זה הסתבר שהמחיר שנלקח ממני הזוי לחלוטין לכן אבקשכם לבדוק זאת ולהחזיר לי את ההפרש עפ"י התעריף הסביר.
אודה לכם לתשובתכם
כספי סוג הנזק :

שגריר שירות לקוחות

, תגובה:
ניסים מזרחי - סמנכ"ל שרות לקוחות קבוצת שגריר שם ותפקיד:
שלום, בטרם אתייחס לגופה של התלונה חשוב לי לציין שמחיר המצברים אינו נקבע על ידינו אלא על ידי חברות המצברים. בכל הקשור לגובה המחירים יש לפנות אליהן. לגופו של עניין, הלקוחה קיבלה מאיתנו שרות ב 511 בשעות הערב המאוחרות ואכן הוחלף לה מצבר. המצבר נמכר במחיר המחירון ובמידה והמכונאי שלנו אמר את שאמר הרי שראשית אין זה נכון אין אצלנו עמלות כאלו ושנית זה בניגוד לכל נהלי החברה ועל כך אני מתנצל. ב 811 פנתה אלינו הלקוחה בשנית והלינה על המחיר הגבוה לדבריה של המצבר.בעקבות כך חזר אליה מנהל בקרת האיכות בחברתנו ולאחר ששמע את דבריה הציע לה להחזיר את המצבר ולקבל זיכוי מלא או לחילופן לתת לה הנחה של 13 על מחיר המצבר. הלקוחה ביקשה זמן לחשוב על ההצעה וסוכם שהיא תחזור אלינו עם תשובות.
היום ב 1111 הודיעה לנו הלקוחה שהיא מצאה מצבר זול יותר עם תקופת אחריות קצרה יותר ובהתאם לסיכום היא השיבה את המצבר שרכשה מאיתנו ואנו מזכים אותה באופן מלא.
תגובה:
טפול מיידי בלקוחה והחזרת התשלום ששילמה לאחר החזרת המצבר. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה