פרטי התלונה

תלונות ספא מול הים

תלונות עוד בחדרי כושר וספא

תלונות חדרי כושר וספא

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תלונה על התנהלות חמורה באתר ספא תל-אביב (http://www.spatelaviv.com) נושא התלונה:
‏יום ראשון ‏08 ‏אפריל ‏2012 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
פורטל ספא תל אביב כתובת:
תיאור הבעיה:
בתאריך השני לאפריל 2012 התקשרתי טלפונית לאתר ספא ת"א להזמין חבילת ספא למועד 8/4/12 – יום ההולדת של בן-זוגי.
בשיחת הטלפון למספר 03-9638466 הונחתי להגיע ביום ראשון, בתאריך המבוקש, בשעה 10:00 לרחוב הירקון מול מלון דן בתל-אביב ומסרתי את פרטי כרטיס האשראי שברשותי. לא נמסר לי שום מספר עסקה ולא נשלח אלי שום אישור עסקה במייל.
ביום המיועד הגענו אני ובן זוגי לרחוב הירקון 106 – מול מלון דן בדיוק בשעה שנקבעה לנו – לחגוג את יום ההולדת. משנכנסנו הודיעו לנו כי אנחנו לא רשומים כלל ושאין להם מקום. התקשרנו מיד לאתר ולאחר דקות המתנה ממושכות ענו לנו כי אנחנו למעשה מוזמנים לספא ברמת אביב, הצמוד לקניון. מיהרנו לשם אולם כשהגענו אמרה לנו בעלת המקום שהם במקרה שם וכי אנחנו לא רשומים ואין לה בכלל עובדים כרגע אך היא מוכנה להזמינם והדבר ייקח כשעה. התקשרנו לאתר בשנית והמתנו על הקו כעשרים דקות. כאשר ענו לנו נמסר לנו שיפצו אותנו ברבע שעה נוספת. בלית ברירה המתנו כשעה ואז הוכנסנו לחדר לשם המתנה והתרגעות. בחדר הסתובבו על הרצפה ג'וקים ענקיים שנאלצנו להרוג. כאשר נכנסו המעסות התבשרנו לאחר שעה בדיוק שזה הסתיים. באי נעימות רבה הזכרנו להן שקיבלנו מתנה רבע שעה נוספת אך הן בחרו להתעלם מכך ויצאו. משיצאנו מחדר חיכתה לנו מעטפה עם עודף של עשרה שקלים בעשרות אגורות. סירבנו לקחת אותה.
יצאנו משם בחוסר שביעות רצון והרגשה מאוסה הן בשל המקום הדוחה והן בשל מפוקפקות העסקה וההתנהלות ועוד ביום חופש נדיר ויום חג של יום הולדת.
כתבתי תלונה במייל לאתר וכעבור יומיים חזרו אלי והציעו לי הנחה של 10% על הפעם הבאה. סירבתי לקבל את ההתייחסות מקטינת הערך וביקשתי שישובו אלי עם תגובה רצינית יותר.
עברו שבועיים וטרם קיבלתי התייחסות.
אני פונה אליכם בשל אי הנחת מהתנהלות שירות שאמור לספק הנאה ורוגע ותחת זאת היה בלתי הולם, מותח ומעיק.

עוגמת נפש סוג הנזק :
הכרה בנזק והצעת פיצוי הולם פתרון נדרש :

ספא מול הים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה