פרטי התלונה

תלונות ספורט איקס

תלונות מוצרי ספורט

תלונות קניות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
החלפת פרס בלי ידיעתי ואי עמידה בפרטים נושא התלונה:
‏יום שני ‏30 ‏ינואר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
http://www.sportx.co.il כתובת:
תיאור הבעיה:
לפני מספר חודשים עליתי לשידור ברדיו ת"א ובמסגרת מבצע של חברת תנובה זכיתי בפרס - קורס צלילה.
כעבור יותר מחודש (אחרי שפניתי לרדיו) קיבלתי את המכתב שבו השובר אך במקום שובר לקורס צלילה היה כתוב "טיול רכיבה זוגי בשקיעה" התקשרתי לספורט X ושם נאמר לי שהשובר אינו חשוב כל כך ומכיוון שלא היה באפשרותם לספק קורס צלילה באותו זמן הם נתנו שובר שונה אך יש אפשרות החלפה, שאלתי אם ישנה אפשרות של שדרוג הפרס בתמורה כספית ונאמר לי שלא צריכה להיות שום בעיה.
בהמשך פניתי עוד פעמיים לספורט איקס ולאחר שאמרתי שזכיתי בפרס ואני רוצה לתאם את התאריך למימוש נאמר לי שיחזרו אלי וזה לא קרה.
אתמול פניתי לספורט איקס ושאלתי אם אני יכול לשדרג את הרכיבה על סוסים לצניחה חופשית נאמר לי שאצטרך להוסיף כסף ואמרו לי שיבררו כמה בדיוק ויחזרו אלי עם תשובה ואכן לאחר חצי שעה חזרו אלי ואמרו לי שיש אפשרות לשדרוג אך זה יעלה לי 500 ש"ח, ששאלתי לפשר המחיר הגבוה משום שההפרש הכספי בין קורס צלילה והצניחה החופשית (לפי האתר של החברה) הינו 210 ש"ח (קורס צלילה = 880 וצניחה חופשית 1090) נאמר לי ש"אנחנו לא עושים החלפות בין פרסים וזה חריג שאנחנו בכלל מאפשרים החלפה" אז אמרתי "שהחליפו לי את הפרסים מקורס צלילה לרכיבה על סוסים ללא ידיעתי זה היה בסדר וזה לא החלפת פרסים, אז למה הפוך זה לא עובד? אם אתם לא יכולים לעמוד בהתחייבות שלכם ולתת לי קורס צלילה השידרוג או השינוי צריך להיות על חשבונכם" אז הפקידה שם אמרה לי "החוזה הוא ביננו לבין תנובה (הספונסרית של המבצע) ולך זה לא משנה על חשבון מי השינויים" ביקשתי לדבר עם מישהו מעליה בחברה אך היא אמרה שאין צורך ושזה לא ישנה, אז אמרתי שעוד נדבר.
בנוסף אמרתי שאם אין אפשרות לשדרוג אז אני רוצה את הקורס צלילה (בו זכיתי) אז נאמר לי שאין את הקורס בזמן הזה, בסוף לאחר שהתעקשתי אמרו לי שינסו לברר אם יש קורס צלילה ושיחזרו אלי, אני כמובן עדיין מחכה...
לכן החלטתי לפנות אליכם, השירות לא נעים, קטנוני ולא פיירי.
לא ביקשתי לקבל כלום בחינם אבל בכל זאת נותנים לי את ההרגשה של חמדן ורודף בצע.
חבל
אישור להחלפת הפרס לצניחה חופשית. פתרון נדרש :

ספורט איקס שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה