פרטי התלונה

תלונות Ness Technologies

תלונות עוד במכללות

תלונות מוסדות לימוד

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
החזר שכר לימוד נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
קריית אתא כתובת:
תיאור הבעיה:
שמי לימור ממן, בערך בחודש מרץ 2011 נרשמתי לקורס "פיתוח מערכות web באמצעות PHP " במכללת ness בצומת קריית אתא.
את ההרשמה לקורס ביצעתי לאחר פגישת היכרות, הסברים והבנה של הלמידה בקורס וכמובן ציפיותיי מהקורס, לאחר שהובטח כי אכן הקורס מתאים נרשמתי ואפילו המלצתי ל-3 אנשים נוספים והם נרשמו.

אני מגיעה עם ניסיון רב בתחום האינטרנט (ניהול משרד קידום והקמת אתרי אינטרנט – בעלת ידע בתכנות ASP והבנה מעמיקה בHTML וCSS) ובנוסף עובדת כעצמאית בתחום, תכנות וקידום אתרים.
הקורס החל ובמפגשים הראשונים נלמד HTML וCSS ומהלך המפגשים הללו בוצעה הדרכה ובנוסף ניסוי ותהייה, כך שהשיעורים הללו היו מאוד מוצלחים ורכשנו ידע בסיסי.
לאחר מכן, החל המרצה בהרצאות בנושא פיתוח PHP שלשם זאת בעצם הצטרפנו לקורס, אך הרצאות אלו היו באמצעות מצגות בלבד, ללא ניסוי ותהיה,וללא תרגול, דבר הנדרש מאוד בתחום, כל אדם העוסק בתכנות יודע, כי מקריאת מצגות אין אפשרות ללמוד את התחום, רק באמצעות ניסוי ולמידת התוצאות ניתן באמת להבין את הנלמד.
פנינו מספר פעמים למנהל המכללה בבקשה לשנות את סדר השיעורים כך שיהיה זמן להרצאות אך זמן גם ללמוד את החומר, ביקשנו מהמרצה וגם מההנהלה להאיר את תשומת ליבם ולתת לנו תרגול לבצע בבית, אך זאת לא קרה. (כבר לאחר סיום המכינה – לימודי HTML+CSS)
התבקשנו על ידי מנהל המכללה להמשיך ולהגיע להרצאות והובטח כי בוצעו שיחות עם המרצה ויחל שינוי במהלך השיעורים, הובטח גם כי יינתנו עבודות בית וכי נתחיל בבניית פרויקט אישי שבאמצעותו נוכל באמת לעשות ניסוי ותהיה ולהבין את הנלמד.
המשכנו והגענו לשיעורים כי המטרה הייתה לצבור ידע בתחום, לי באופן אישי המטרה הייתה להעשיר את הניסיון שלי בתכנות ולשפר את העסק העצמאי שלי כמו שבוצע בתיאום הציפיות בפגישה עם מנהל המכללה ובהרשמה לקורס.- אך כמו שניתן להבין,זאת לא קרה.

בהרשמה לקורס, סוכם על לימודי ערב, כי אנו אנשים עובדים אך כאשר עלתה הבעיה כי החומר הנלמד אינו ברור ואינו מועבר בצורה הנכונה ההצעה של שחר הייתה תגבור ושיעורים פרטיים עם המרצה, הסכמנו כי שוב, המטרה הייתה לסיים את הקורס בהצלחה, הניסיון לתאם שיעורים פרטיים כשל כי האפשרות היחידה הייתה בשעות הבוקר באמצע שבוע.

אגב, חשוב לי לציין כי אני לומדת כרגע גם לימודי הנדסאי תעשיה וניהול, מסיימת מצטיינת כך שרמת ההשכלה שלי דיי גבוהה ואני מכירה התנהלות שיעורים ולימודים אך במקרה הזה ההרצאות והסבר החומר היה לא ברור בכלל ולא מקצועי.

לאחר מספר רב של פניות באמצעות מייל, טלפון ואפילו במהלך הפסקות בקורס, אל מנהל המכללה,אל פקידות המכללה לא חל כל שינוי.
לבסוף הוצע על ידי מנהל המכללה כי נעצור את לימודי הקורס לעת עתה ונוכל להשתלב בקורס הבא שיפתח בקרוב וככל הנראה יהיה עם מרצה אחר- הסכמנו כי הובטח שיפתח קורס נוסף בקרוב.
פניתי כל מספר שבועות למכללה , בשיחה עם הפקידות ובמיילים עם מנהל המכללה הובטח כי יפתח קורס ביוני, לאחר מכן נדחה לספטמבר, והמייל האחרון עדכן כי יפתח קורס ב18 לנובמבר,
לאחר שיחה עם מנהל המכללה ופקידת המכללה כשמשניהם נאמר לי כי אין צפי לפתיחת קורס בכלל, אין מתעניינים ואין מועד כלשהו.

פניתי למנהל המכללה לפני כשבועיים , באותה שיחה בה נאמר כי אין צפי לפתיחת קורס, ביקשתי לקבל את התשלום עבור הקורס כיוון שהפסקנו את הקורס באמצע לאחר בירורים ולאחר המלצה שלו והבטחה כי במידה ונעצור את הלימודים נוכל להמשיך אותם מאוחר יותר.
אך נאמר לי כי לא אוכל לקבל החזר כספי אך אוכל להמתין לפתיחתו של קורס נוסף, בינתיים חולפת לה כמעט שנה והזמן שלי מבוזבז, ככל הנראה ארצה להמשיך את הקורס הזה במכללה אחרת בה כן נפתח קורס דומה.
חשוב לי לציין כי מרבית הפניות בוצעו באמצאות המיילים, ומתועדות, בנוסף כמובן ישנן שיחות טלפון ופניות אישיות, במידה ויהיו שאלות נוספות או ספקות אשמח להציג את התנהלות השיחות.
לאחר שיחה עם המכללה ואי קבלת תשובה, פניתי להנהלה ופניות הציבור של החברה, אך התקבלה תשובה היום שאינה מתייחסת למכתב שלי, תשובה הטוענת את ההפך ממה שנכתב על ידי למרות שבנוסף גם מתועד במיילים, וכמו שהזכרתי אנו 4 סטודנטים עם אותה הטענה.


אבקש לבדוק בעבורי את הנושא בהקדם, לא מן הראוי שאשלם בעבור "מוצר" שלא קיבלתי , בטח ובטח לא כאשר אין צפי לפתיחת קורס ובינתיים התשלום מוחזק על ידכם.

כספי סוג הנזק :
החזר כספי כך שאוכל להמשיך את הלימודים במכללה אחרת פתרון נדרש :

Ness Technologies שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה