פרטי התלונה

תלונות אשדוד

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
התעללות בכלבים כ"התחשבות באזרחים" נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
93461 ,םילשורי ,29 הקבר 'חר כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
ברצוני להתלונן על ההתנהגות של משרד הבריאות והמחלקה הוטרינארית באשדוד ועל החוק המטופש של הכלבת מ-1934!!!
יש לי כלבה קטנה בת 12 (פינציר) שעברה טראומה קשה לפני 11 שנים ואומצה על ידינו. מאז היא לא נשארה לבד אף פעם (אפילו לקחנו אותה לחו"ל), קיבלה את כל הפינוקים והפכה להיות כמו ילד במשפחה.
אחרי לידת בני קיבלה אותו ברוח טובה ועכשיו אני בחודש ה-9 להריון השני התחלנו להכין את הכלבה לאירוע המשמח.
ביום שישי ישבתי בפארק עם השכנה, הכלבה הייתה לידי, הבת של השכנה הציקה לכלבה ופתאום כנראה מ"רוב האהבה" חיבקה אותה בכח.
תוך שניות היא התפרצה בבכי. חשבנו שהכלבה נשכה אותה כי ראינו סריטות ודם אצל הילדה. כמוון לקחתי אותה לביה"ח והרופא שבדק את הילדה לא רצה לתת אישור שזה נשיכה של הכלב (7 סריטות לא עמוקות לא יכולות להיות נשיכת הכלב וגם לאף כלב אין 7 ציפורניים לסרוט),אחד האופציות היה שהילדה נסרטה על ידי הספסל כשנבהלה כאשר הכלבה שלי קפצה מרוב הכאב שהילדה גרמה לה.
אך לאחר הלחץ של אמא של הילדה, הרופא לא לקח על עצמו אחריות ורשם שהיא צריכה לגשת למשרד הבריאות לבירור.
אני מרוב טוב לב לקחתי את האמא עם הילדה למשרד הבריאות באשדוד ושם הפקידה שטיפלה בנושא פשוט שיכנעה את האמא לחתום על התלונה וישר התקשרה לוטרינר העירוני. טוב שהייתי שם ושמעתי כל מילה. היא בלי בושה עיוותה את הפרטים ואיך האירוע הזה קרה. שאלתי אותה למה היא עושה את זה בלי לבדוק מה קרה. היה נראה שהיא בכל מחיר רוצה להסגיר את הכלב. כנראה משרד הבריאות (או מישהו אחר?) מקבל כסף על כל כלב שנסגר. כאשר הגעתי לוטרינר וניסיתי לשכנע אותו להשאיר את הכלבה בהסגר ביתי ולהביא אותו לבדיקה כל יום במשך 10 ימים (היו כבר תקדימים כאלה), קיבלתי צעקות על הראש. בלי להתחשב שאני בהריון, בלי להתחשב שהכלבה מחוסנת, בלי להתחשב שהכלבה חיה בבית עם עוד ילדים, והכי מעצבן בלי להראות לי את הסיכומים הרפואיים שלפיהם היה ברור לכל אחד שהפצע שקיבלה הילדה בכלל לא קשור לכלב, לקחו לי את כלבה להסגר. התנאים שמחזיקים בהם את הכלבים הם נוראים, הם יושבים בתאים קטנים ולא מוציאים אותם כדי לעשות את הצרכים שלהם. 11!!!! ימים!!! ועוד הכריחו אותי לשלם 35 ש"ח ליום ל"בית מלון" הזה!
ייתכן והכלבה שלי תחזור מה"נופש" הזה עם מחלות הנדבקות באוויר מהכלבים האחרים, עם הפרעות עיכול והכי מפחיד לא שפויה. עשו לנו עוול על כלום, הרסו לי את החיים לקראת הלידה (אני לא ישנה בלילה, במקום לדאוג למצב בריאותי ולהיות רגועה , אני מתרוצצת כדי לקבל אישור להוציא את הכלבה ל10 דקות לעשות פיפי בחצר של הכלביה).
מסכנים הכלבים, הם אפילו לא מבינים על מה מאשימים אותם!
אני מבינה שנפלתי בין הכיסאות של החוק המטופש מ-1934, וגם אנשים שעובדים עם הכלבים האלה המסכנים גם מבינים את זה.
ולאף אחד אחר לא הכפת....
עוגמת נפש סוג הנזק :

אשדוד שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה