פרטי התלונה

תלונות סטודיו סי

תלונות עוד בחדרי כושר וספא

תלונות חדרי כושר וספא

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניצול נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
עשיתי מנוי לסטודיו סי ב15/6 לתק' של חצי שנה. ב29/6 עברתי תאונת דרכים וכתוצאה מכך הייתי בימי מחלה עד ל12/8 וגם לאחר סיום המחלה אני עדין לא יכולה להאמן כתוצאה מפגיעה בגב ובצוואר. הבאתי לסטודיו אישור מאורטופד שאני לא יכולה להתאמן בחצי השנה הקרובה. בעקבות כך ביקשתי מהסטודיו לבטל לי את המנוי ולהחזיר לי את כספי אבל הם לא מוכנים והדבא היחיד שהם מוכנים זה להקפיא לי את המנוי. הסברתי להם שעשיתי מנוי לחצי שנה מכיוון שלא רציתי להתחייב לתק' ארוכה כי אני לא יודעת מה יהיה עד אז ואם אני יהיה מעוניינת בעוד חצי שנה להמשיך אני ישלם מחדש. תשובתם הייתה: שהם יהיו מוכנים לבטל את המנוי אך ורק אם הרופא ירשום שאני לא יכולה להתאמן עד להודעה חדשה (לידיעה הרופא הסביר לי שאסור לו לרשום דבר כזה).

כספי סוג הנזק :

סטודיו סי שירות לקוחות

, תגובה:
ורד אשטן - מנהלת מח' ש שם ותפקיד:
הלקוחה אכן רכשה מנוי ברשת לתקופה של חצי שנה. כל לקוחה מקבלת את אגרת נהלי הרשת בשיעור הראשון, באגרת מצוין כי ניתן לבטל את המנוי עד לשיעור השני וכי בהמשך אין ביטולי מנוי.
במקרים חריגים, בהם הרופא המטפל מציין כי חלה הרעה במצב הבריאותי של הלקוחה ואין היא מסוגלת להמשיך להתעמל, אנו פועלים ע"פ המלצת הרופא ומבצעים החזר כספי.
תגובה:
שוחחנו עם הלקוחה, הדגשנו בפניה את נהלי הרשת, הלקוחה תדאג להעביר אלינו אישור רפואי נוסף מהרופא המטפל ואנו נפעל בהתאם להמלצתו. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה