פרטי המחמאה

מגנוליה

עוד בתכשיטים

תכשיטים

דף הבית
חזרה לרשימה המלץ לחברים על המחמאההמלץ לחברים על המחמאה   facebook
שירות מעולה!!! נושא המחמאה:
‏יום רביעי ‏14 ‏יוני ‏2006 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
[email protected] כתובת:
קניון עזריאלי- קומה 2 סניף חברה:
תיאור המחמאה:
לפני כחצי שנה בערך ראיתי תמונה של טבעת מהממת בשבועון "פנאי פלוס" נידלקתי על הטבעת והחלטתי שאני רוצה ליקנות אותה!
רצה הגורל וזרקתי בלי כוונה את השבועון, ניגשתי לדוכן מגנוליה בעזריאלי בקומה השנייה ופנתה אליי נציגה נחמדה וסיפרתי לה את הסיפור אך מכיוון שלא היה לי לא מס' הדגם ולא התמונה היה לנו נורא קשה לימצוא את הטבעת. הנציגה נתנה לי כרטיס ביקור של מגנוליה עם מס' הטלפון של שירות הלקוחות ואמרה לי ליבדוק איתם.
ממש במקרה שבוע אח"כ הלכתי עם בן זוגי לאכול בבית קפה ובעודי מעיינת בשבועון אחר ניתקלו עיניי שוב באותה טבעת- ביקשתי יפה רשות ליגזור את התמונה וכשבידי התמונה החלטתי לנסות את מזלי שוב.
התקשרתי לשירות הלקוחות והתבקשתי ע"פ תקליט להשאיר שם וטל' ויחזרו אליי, כמובן שהשארתי פרטים אך מנסיון העבר שלי הייתי בטוחה שלא יחזרו אליי ןהחלטתי לנסות ןלהקיש על סיפרה שהפנתה אותי למחלקת השיווק.
במח' השיווק ענתה לי משהי ( שלצערי אינני זוכרת את שמה) שהציגה את עצמה כמנהלת המחלקה תיארתי לה את הטבעת ופשוט בסבלנות ניפלאה ישבה איתי על קטעי עיתונות שפורסמו ולבסוף אמרה לי שהיא תחפש את הטבעת ותיצור איתי קשר.
כאן כבר התייאשתי מעט והייתי בטוחה שלא יימצאו את הטבעת ולא יחזרו אליי לא עברו 5 דק' וגם שירות הלקוחות חזרו אליי וגם מנהלת מחלקת השיווק שמסרו לי את מס' הדגם וענו לי על שאלותיי הנודניקיות לגבי התנהלות הזמנת טבעת ברשת.
שמחה וצוהלת הגעתי לדוכן מגנוליה בעזריאלי ואותה נציגה ששירתה אותי מקודם ניגשה אליי ושירתה אותי באדיבות, בסובלנות ובחיוך נעים.
הטבעת הגיעה בזמן שהקצו להזמה בדיוק ע"פ בקשתי ןהרגשתי חובה לנצל את ההזדמנות להודות לרשת על תכשיטים מהממים ושירות מהיר אדיב וטוב.
תודה :-)


 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה