פרטי המחמאה

Pelephone (פלאפון)

שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה המלץ לחברים על המחמאההמלץ לחברים על המחמאה   facebook
ייחס מעולה מעל המצופה נושא המחמאה:
אזור הדרום אזור:
מוקד טלפוני סניף חברה:
תיאור המחמאה:
בתקופת החודשיים האחרונים יצרתי קשר עם החברה לאחר לא הייתי מרוצה מכמה סיבות... חשבונות מפוצצים,ייחס מתחת לכל ביקורת, חוסר התיחסות לבעיה והתמקדות בשטויות מצד הנציגים, אטימות וחוסר יכולת לטפל בבעייתי!
כשהתקשרתי לברר מה יהיה הקנס שלי על מנת לנתק את המכשיר ולהיתנייד איתו לחברה אחרת (לא ידעתי איזה רק חשבתי אם כבר אז לסלקום...) ניתקלתי בייחס מזלזל הן במוקד הטלפוני והן במוקדים הפרונטאלים!
בחיים לא התייחסו אלי ככה ואני בא מעולם המכירות והביטוח אני ניפגש עם
ה-מ-ו-ן אנשים במהלך היום ואני גם ממליץ\לא ממליץ על כל מני גופים בשיחות שלי עם אנשים והרבה אנשים הם תחת ההשפעה והדעה שלי.
אני החלטתי שאני עם "פלאפון" גמרתי ולא משנה מה יהיה המחיר! (כסף לא חסר ברוך השם אז קנסות לא מפחידים). בשיחה האחרונה שלאחריה הייתי אמור להגיע למחרת לרשת סלקום על מנת להיתחבר אילה "נפלה" עלי נציגה בשם מוריה (מיצוות אורן אם אני זוכר טוב...) והיא פשוט עשתה את העבודה שהיו צריכים לעשות 8 נציגים לפניה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היא קודם כל ליפני הכל דיברה בגובה העניים ואמרה רק את האמת על סכומי הניתוק ולא ניסתה לבלף אותי כמו השאר או כל פעם לנסות להראות לי כמה שהחברה בסדר והם הכי זולים והכי בלה בלה בלה...!
היא ישבה איתי בטלפון קרוב לשעה והיסבירה לי בשיא הסבלנות כמה אני משלם מה אני מרוויח מה אני מפסיד מה כדי לי מה אפשר לשפר ומה לא כדי לגעת בחבילה שלי!
מעל הכל היא שמרה על רגיעה לא "דחפה" לי דברים כי לא התקשרתי בישביל זה התקשרתי אך ורק לישמוע מה קורה עם המסלול שלי ועוד כמה שאלות אני גם ככה עצבני והנציגים לא מעניין אותם כלום רק המשכורת החודשית שלהם והעיקר לחבר אותי לכל מני דברים שאני לא צריך (כמובן שלא התחברתי אני לא טיפש).
מוריה התייחסה אלי באדיבות ניפלאה אפילו בקול שלה נישמע שהיא כולה לעזרתי מה שלא קורה בדר"כ.
אני רוצה לומר שאני היום עדיין ברשת אך ורק אבל אך ורק ביזכות מוריה שהוכיחה לי גם ששווה לי להישאר בחברה כלכלית.
נהנתי משיחה עם נציגה ניפלאה וקשובה כולי תיקווה שכולם יילמדו ממנה וייעשו כמעשיה!
אמרתי לה שאני כל כך מרוצה שאני אשלח פקס עם התודה שלי אך לאחר ששלחתי הבנתי שהוא לא הגיע כי הפקס שלי קצת טרללה...
אז אני מפרסם זאת כאן לכל מאן דבעי!
אני מקווה שגם הנציגה תיקרא את מכתבי זה ותמשיך ככה עם כולם!
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה