פרטי תלונה

תלונות אשדוד

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימת תלונות מעניינות גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחברים על התלונההמלץ לחברים על התלונה   facebook
עיריות ומועצות מגזר:
אזור אילת איזור:
אשדוד שם בית העסק:
אשדוד כתובת:
חוסר סדר מוחלט בעיר עקב חוסר אחיפת חוק החניה נושא התלונה:
אזור אילת אזור:
תיאור הבעיה:
עקב שיתוק של ממש גם של המשטרה וגם של פקידי עירית אשדוד האחראים -יש אופנה חדשה של חניהבכל מקום אפשרי - בלי כל קשר וסימן או איסור חניה , העיר הפך למקום בלתי נסבל איפה כל אחד חונה איפה שנוח לו , אם זה אדום לבן ,אם זה כפילות של רכב שכבר חנה או פשוט בא לו לעצור מיד אחרי הצומת או בא לו ממש באמצע הכביש תוך כדי גרימת הפרעות תנועות מסוכנות וגם מעצבנות . אף אחד לא פוחד כי יודע שלא אף אחד לא בודק . חיי אזרח הקטן הפכו לבלתי מסבלים עקב אי מילוי תפקידו של נציגי החוק בעיר . מאוד עצוב , כי המצב רק מחמיר והילדים גדלים כך כדי ידיעה שאפשר לעבור על החוק מבלי יקרה דבר ( היום חניה, מחר עלימות או גניבה ) .אני מקווה שמישהו קורא את השורות אלא ותיהיה תגובה נוקשה - כי רק כך אפשר להחזיר את הסדר ( זוכרים את ג'יולואני ? מניו יורק ? - הוא אמר : אין עברה קטנה או גדולה -יש רק עברה !
כל תושבי עיר סוג הנזק :
פשוט להתחיל לעבוד ( כן פקחי העיריה כן משטרת ישראל פתרון נדרש :

אשדוד שירות לקוחות

, תגובה:
יעקב לוי מנהל מ"ח פיקו שם ותפקיד:
את תלונתך ג"ב רחל F1 תעברי בבקשה למנהל אגף תפ"וח בעריית אשדוד. ולמנהל השיטור המשולב. .מחלקת הפיקוח העירוני אינה אוכפת חוקי -חניה. בברכה יעקב לוי מ"ח הפיקוח -העירוני תגובה:
יש להקדים ולפתור את מכרז החניה. להגדיל באופן משמעותי את סכומי הקנסות על חניה במקום אסור יש לערוך סקר רחב בכל העיר לבדיקת חוקיות תמרורים וניגודי תמרורים יש להקים בדחיפות מגרש חניה לרכב כבד...הבעיה חמורה ביותר בשעות הלילה. וברחובות צרים...ובתוך שכונות. .............. יום טוב. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה