פרטי תלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימת תלונות מעניינות גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחברים על התלונההמלץ לחברים על התלונה   facebook
שוק הסלולר מגזר:
אזור הצפון איזור:
Pelephone (פלאפון) שם בית העסק:
משווק של פלאפון סניף בית העסק:
התאדות יתרה בכרטיס טוקמן מ' 250ש"ח ל' 64 ש"ח תוך 5 דקות נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏29 ‏דצמבר ‏2011 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
ביום 28-12-11 רכש אבי מחנות פוטו אמאל ביפיע נצרת נייד מס' 0524226500 כרטיס טוקמן בעלות של 150 ש"ח עם בונוס של 100 ש"ח לחודש , העובד של החנות הטעין את הכרטיס לאבי , יש לציין כי אבי הינו אדם זקן בן 80 .
לאחר כי 15 דקות אבי בודק את היתרה במכשיר הפלאפון ומתברר לו כי ה' 250 ש"ח שהוא הטעין לפני רבע שעה התעדו ל' 64 ש"ח !!! מייד פנה לחנת שממנה רכש את הכרטיס והעובד של החנות היפנה אותו למרכז שרות של פלאפון בנצרת .
במרכז פלאפון נצרת לא יכלו לדב לזקן בן ה' 80 שום אנפורמציה והפנו אותו ל' שרות הלקוחות של פלאפון *166 , ולאחר רומן שנמשך כי שעתיים עם השרות לקוחות של פלאפון הובהר לנו חד משמעית מנציג החברה כי הכרטיס שברשותנו בוטל ע"י בעל החנות המשווק בטענה כי הכרטיס נגנב או אבד . ואז פנינו לבעלת העסק שממנו רכשנו את הכרטיס שהטלפון של צויין לעיל ושוב במשך כי חצי שעה הזברנו לה את הבעייה , אבל היא היתה יותר מתוחקמת מכולם ובחלקלקות שלה העיפה את הכדור ממנה למשווק שמוכר לה ולאחרים את הכרטיסים מר' כרים הנציג המכובד והמושיע !!! שיפתור לנו את הבעייה , אלא מתברר כי הוא הבוס של הטכמנים , אשר הבין את הבעיה והבטחות השווא שלו כל רבע שעה כי ייצור קשר עם מרכז השרות ויפתור לנו את הבעייה חד משמעית ובצורה יסודית , אלא מהו עשה ! הוא מרח את הזקן במשך שעתיים וכל רבע שעה שאבי היה מתקשר אליו לפי הבטחתו שיטפל בעניין ויפתור את הבעיה יסודית היה דוחה את אבי בעוד רבע שעה והבטחות שווא , עד שחלפו עוד שעתיים על טרטור אדם זקן בן ה' 80 בשקרים וטכמונים והבטחות שווא , ובסופו של דבר הוא גלגל שוב את הכדור לחנות שממנה נרכש הכרטיס של הטוקמן !!! לציין כי המס' טלפון של המשווק המכובד ! הינו 050-7233490 , ושוב הזקן בן ה' 80 פנה לגב' המכובדת בעלת החנות , אלא הפעם לאחר שהיא קבעה איתו זמן בחנות שלה היא לא נכחה בחנות והחליטה לחמוק מהעניין בצורה אחרת .
בסופו של דבר הזקן נפל קורבן של קבוצת נוכלים רמאים וגנבים אשר נמצאים בחסות פלאפון ועובדים תחת הסמל המכובד של החברה המובילה!!!
כספי סוג הנזק :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
מתאריך שליחת ההודעה יהיו 14 ימי עבודה לחברה למתן תגובה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה