תלונות אופרן (Ofran)

תלונות חברות השכרת רכב

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תחבורה ותעופה מגזר:
אזור תל אביב איזור:
אופרן (Ofran) שם בית העסק:
אופרן - אוזלת יד באספקת רכבים בחו"ל נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏10 ‏יוני ‏2015 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
ביום רביעי 10.6 בערב, פניתי באמצעות האתר של אופרן והזמנתי רכב אוטומטי באוסטריה לקבלה בשדה התעופה בוינה.
למחרת בבוקר ב 9 לערך קיבלתי אישור שהזמנתי התקבלה ומחכים לאישור הספק בחו"ל.
מספר שעות לאחר מיכן חזרה אלי הפקידה בנייד, הודיעה לי שאין את הרכב הזה, והציעה לי רכב אוטומטי יקר יותר, הסכמתי בחוסר ברירה. למחרת בבוקר 12.6 שוב ב 9 לערך, חזר אלי פקיד מהמשרד, והודיע שגם את הרכב הזה לא ניתן לספק, הציע רכב יקר יותר, אמרתי לו שאין לי ברירה ושישיג לי כל רכב אפילו ידני. לאחר כשעתיים חזר אלי ואמר שאין להם רכבים בכלל ולא ניתן לספק שום רכב.!!!

לשמחתי יש חברה בשם הרץ שבשתי דקות באתר הזמנתי רכב ללא צורך בכרטיס אשראי ולא בשום אמצעי זיהוי אחר. אכן בוינה חיכה רכב כפי שהזמנתי ללא שום בעיה.

בושה לחברת אופרן על השירות הגרוע שכמעט "תקע" אותי ללא רכב, וצל"ש לחברת הרץ!!!

אופרן (Ofran) שירות לקוחות

, תגובה:
עמוס רון שרות לקוחות אופרן שם ותפקיד:
פנייתכם התקבלה במשרדנו ונקראה בעיון רב בנוגע להזמנתו של הלקוח. ראשית חשוב לנו לציין כי אנו דוגלים בשקיפות מלאה ומקפידים למסור את כל המידע המצוי ברשותנו. מידע זה ניתן למצוא גם באתר האינטרנט של "אופרן" ואנו זמינים למתן מענה טלפוני בכל שאלות ולמתן הבהרות במידת הצורך. במקרה הנ"ל ביצע הלקוח את הזמנתו דרך אתר האינטרנט של חברתנו בתאריך ה- 106 בשעה 2000 . עם רישום הזמנתו פנינו לחברת ההשכרה בבקשה לאשר את הרכב המוזמן. כפי שציין הלקוח הזמנתו לא אושרה ולכן ניסינו מספר אופציות נוספות ובשקיפות מול הלקוח. לאור האמור לעיל ולמרות ניסיונותינו לעמוד בדרישות הלקוח עקב בעיות זמינות לא עלה בידנו להשלים את הזמנתו. תגובה:
בתנאי השימוש באתר גם כן מצוין כי " אין לראות בביצוע ההזמנה באתר אישור או הסכם לאספקת שירותי השכרת הרכב. אספקת הרכב ללקוח במדינת היעד תתבצע אך ורק אם התקיימו כל התנאים הבאים ההזמנה נקלטה במערכת, היא אושרה על ידי ספק הרכב, הלקוח שילם מראש עבור הרכב והונפק עבורו שובר להשכרה." בעת ביצוע ההזמנה באתר רשום כי מילוי פרטי כרטיס אשראי ולחיצה על כפתור ''ביצוע הזמנה'' משמעותם הסכמה לחיוב בסכום שלהלן. החיוב יבוצע בשקלים ולאחר אישור ההזמנה על ידי ספק הרכב בלבד. בשולי מכתבי אציין כי הלקוח לא חויב בגין העסקה שלא יצאה לפועל ולא ברורה לנו מהות פנייתו. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה