תלונות Hot (הוט)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
טלויזיה מגזר:
אזור השרון איזור:
Hot (הוט) שם בית העסק:
טלויזייה ואינטרנט כתובת:
נציגי שירות הוט סניף בית העסק:
היתחיבות שלא הודיעו לי עלייה מראש, וחיוב עבור שירות וי או די שלא ניכנסתי אליו נושא התלונה:
איסקוב יאן שם/כינוי:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
שלום אני מנוי הוט לשעבר
אני מנוי של הוט באינטרנט ובטלוויזיה מעל 3 שנים שנים,
לפני שנה התקשרתי להוט וביקשתי מהם לנתק אותי מהשירות בגלל תקלות חוזרות באינטרנט.
אמרו לי אנחנו נחזור אלייך ואכן אחרי יומיים חזר אליי נציג שירות ניתוקים בשם אבי, שאל מה הבעיה הסברתי שהאינטרנט מתנתק והוא לא מספיק מהיר. ויש כל הזמן תקלות וניתוקים הנציג הציע לי כפיצוי מבצע בו אני ישלם 6 ש"ח לחודש לתשתית האינטרנט במהירות יותר גבוהה, אחרי שיחה של מעל שעה וחצי הכל ניסגר טוב, (הנציג לא הודיע לי שהעניין כרוך בהתחייבות של שנתיים) טוב כעבור כמה זמן התחילו בעיות נוספות כמו ניפוח מחירים של מעל 40 שקלים על האינטרנט
וניפוח ומחירי הטלוויזיה והמשך תקלות באינטרנט התקשרתי שוב ביקשתי לנתק אמרו לי שבמקרה של ניתוק אני מחויב בקנס כי יש לי התחייבות, שאלתי אותם למה התחייבות? הסבירו לי שבגלל המבצע של האינטרנט אני מחויב אליהם לשנתיים אמרתי שזה לא יכול להיות והם לא הודיעו לי על העניין. בסוף הבנתי שאין לי ברירה. שאלתי כמה הקנס אמרו לי 530 שקל אמרתי אוקי וסגרתי שאני ישלם תקנס ברגע שישלחו שובר תשלום בדואר. כל זה היה ביולי האחרון שאת אותו חודש יולי אני כבר שילמתי במזומן בדואר. מראש בסוף יולי התחברתי לחברה אחרת הטכנאי של אותה חברה ניתק אותי מכל הכבלים והממירים של הוט והתקין תממירים שלו ושבועיים וחצי אחרי הוט סוף סוף בהו לקחת את הממירים שלהם. אחרי אין ספור טלפונים והמתנה של של שעות במעבר מנציג לנציג. כמעט חודשיים אחריי לפני יומיים (בחודש ספטמבר) אני מקבל מכתב מהוט שבו הם דורשים ממני לשלם 200 ומשהו שקל. שלא הבנתי בדיוק על מה? התקשרתי לברר והם אומרים לי שבחודש יולי ביצתי הזמנות בוי או די ואני שואל אייך יכולתי לעשות הזמנות אם לא היה כבר הוט בבית? ואז גם מתברר לי שהקנס (הפרת התחייבות) שאותו אני אמור לשלם הוא גבוה יותר מימה שאמרה הנציגה בניתוקים. אז אני שואל למה וכמה יכולים בחברה הזאת לרמות אותי מיילה ההתחייבות שצצה משום מקום, אבל עכשיו גם להגיד שאני מבצע הזמנות שלא ביצעתי ולא הייתה לי דרך לבצע אותם.
יש גבול ואני חייב תעזרה שלכם כי עם לא אתם, או שאני יצטרך ללענות לסחיטה ולשלם להם תכסף או שאני יגיש תביעה פרטית נגדם. יש לי את כל המסמכים והקבלות שמעידות את מה שאמרתי אשמח מאוד אם תעזרו לי בעיניין תודה. המנוי המאוכזב של הוט.
כספי סוג הנזק :
לבטל את החיוב עבור הוי או די. ואת קנס היתחייבות. פתרון נדרש :

Hot (הוט) שירות לקוחות

, תגובה:
מתאריך שליחת ההודעה יהיו 14 ימי עבודה לחברה למתן תגובה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה