תלונות כפר השעשועים

תלונות צעצועים

תלונות קניות

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
קניות מגזר:
אזור תל אביב איזור:
כפר השעשועים שם בית העסק:
ת"א רח' אלנבי סניף בית העסק:
שירות גרועה נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏11 ‏מרץ ‏2010 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
ב-11/03/2010 ב15:30 ניכנסתי לחנות "כפר השעשועים" בתל אביב רח' אלנבי במטרה לקנות כמה מתנות ליומי הולדת(ערכות יצירה).יש לציין שאני עובדת קרוב לחנות, ברחוב מונטיפורי 31) ולכן ניכנסת לחנות זאת די הרבה על מנת לקנות מתנות ליומי הולדת של חברים של בן שלי. וכל פעם מחדש אני מתאכזבת מהשירות הגרועה כל כך וכל פעם אני אומר לעצמי שלא אכנס לחנות הזואת אך ורק מהסיבה זו.
וכאשר ב-11.03.2010 ניכנסתי לחנות פניתי למוכרת(שהיא גם קופאית),לצערי אני לא יודעת מה שמה לכן אאלץ לתאר אותה, אישה שנות 40-50 (בלונדינית). שאלתי אותה אם ישנם ערכות יצירה ב20.00 ש"ח והוא אמרה לי(בצורה לא עדיבה, בלי להסתקל אלי) שאין.אז אני שאלתי אם קיימות ערכות מסיג הזה אולי קצת יותר יקרות. היא אמרה לי שאני יכולה להסתקל ברצפה(בריצפה היו מסודרים בשורה כל מיני ערכות).ניגשתי לבדוק איזה ערכות קיימות ובאזו מחיר, ראיתי שעל חלק מערכות אין מחירים ואז שאלתי אותה שוב לגבי מחירים-היא אמרה(קשה לאתר במילים צורת דיבור שלה-אני יכולה רק לציין שזה היה מאוש מעליב),היא אמרה שאם אין מחירים אז אין, שזו סחורה חדשה והלכה.אני חיכיתי וחשבתי שאם היא הלכה אז בטח היא רוצה לבדוק את המחירים, אבל אחרי כמה דקות המתנה הבנתי שהיא פשוט הלכה להתעסק בדברים אחרים. אחרי שניגשתי ואמרתי שיחס שלה נוראי, היא פשוט צחקה לי בפנים.
ברוצני לציין שאני קונה הרבה ברשת חנויות "כפר השעשוים", אך שרות שאני קבלתי בסיף ת"א רח' אלנבי לא קבלתי בשום מקום.
עלבון סוג הנזק :
התנצלות פתרון נדרש :

כפר השעשועים שירות לקוחות

, תגובה:
אורן מנהל שירות לקוחות שם ותפקיד:
א. אילנה שלום רב. ב. אנו מודים לך על פנייתך. ג. הנושא יובא לידעת מנכ"ל כפר השעשועים מר אריק גביזון וכמו כן לבעל החנות. ד. מקווים כי נושא שה לא יחזור בעתיד. ה. בברכת חג שמח וכשר. שירות לקוחות כפר השעשועים. תגובה:
העברת המקרה לידיעת מנכ"ל כפר השעשועים מר אריק גביזון. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה