תלונות אגד (Egged)

תלונות אוטובוסים

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימת   שעות פתיחה אגד (Egged)שעות פתיחה אגד (Egged) גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תחבורה ותעופה מגזר:
אזור ירושלים איזור:
אגד (Egged) שם בית העסק:
תחנת אלוף שדה סניף בית העסק:
איחורים, אוטובוסים צפופים - עומדים כל הנסיעה נושא התלונה:
‏שבת ‏14 ‏ינואר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור ירושלים אזור:
תיאור הבעיה:
ביום האירוע כמידי שבועים בן זוגי ואני באנו לתחנת האוטובוס אלוף שדה על מנת לסוע לירושלים. האוטובוס הראשון שעבר היה מלא באנשים עד אפס מקום וכהרגלם הנורא של הנהגים הם מרשים לעמוד במשך כל הנסיעה - מסוכן מאוד ועברה תעבורתית נגד החוק במדינת ישראל וכמובן במחיר מלא לעמידה. כאמור, לא היה אפילו מקום לעמוד באוטובוס והאוטובוס חלף לו. כעבור שעה מלאה בה בדר"כ אמורים לעבור 4 אוטובוסים עבר אוטובוס נוסף. כידוע האוובוס עובר בבני ברק בראשית דרכו והאוטובוס היה מלא אך נותרו מקומות עמידה במחיר מלא. עלינו ממורמרים מאוד שילמנו מחיר מלא למרות שהנהג מצא לנכון לצחוק על המירמור שלנו לעיני כל, ובעודי עומדת - 45 דקות של נסיעה - אני שמה לב שהאוטובוס מלא בילדים קטנים של משפחות חרדיות תינוקות עד גיל 4 לערך שלא צריכים לשלם עבורם על הכרטיס יושבים בלפחות 15 מושבים לצד הוריהם ולא על הוריהם מאחר והמשפחות כה גדולות והורה אחד מסוגל להחזיק רק ילד או שניים מתוך 4-5 או יותר של משפחה ממוצעת. נוצר מצב, שאני , סטודנטית חסרת אמצעים משלמת מחיר מלא ויקר וצריכה לעמוד כמעט שעה עד שירדתי בתוך ירושלים וילדים קטנים שלא שילמו עבורם ישבו. האוטובוסים האלו תמיד מלאים בשעות הלחץ לא פעם יצא לנו לחכות 2 אוטובוסים עד שהתאפשר לנו לעלות מה שהופך נסיעה של 40 דקות ל 80 דקות לפחות. לפני כשבועיים עליתי על אותו קו מירושלים למסובים והנהג לא ידע את הדרך שאל לעצת אחד הנוסעים והוא עלה על מחלף שפירים ונכנסנו למשמר השבעה. לקו הזה אין התנהלות תקינה, והנהגים מאוד אפאטיים.
אעריך התיחסות כנה לכל הנושאים שהועלו
הדר
עלבון ו סוג הנזק :
פיצוי כספי, הוספת אוטובוסים לקו בשעות לחץ פתרון נדרש :

אגד (Egged) שירות לקוחות

, תגובה:
מחלקת פניות הציבור שם ותפקיד:
צר לי, אך פנייתך איננה ברורה והפרטים בה חלקיים. באיזה קו מדובר? באיזה שעה? תחנת אלוף שדה היא בר"ג כמדומני ובתלונה רשום אזור ירושלים,הנהג שהתבלבל באיזה קו נהג? באיזה יום? באיזה שעה? שנית, מה זה קשור שילדים מתחת לגיל 4 יושבים למרות שלא שילמו כרטיס?? אם ההורים שלהם חצופים ותופסים מקום של נוסעים אחרים רק בשל העובדה שעלו בתחנות הראשונות, אין לנו כחברה מה לעשות בנדון. נהג לא יכול לגשת לנוסע ולבקש ממנו להקים את ילדיו מהכסא. תגובה:
אבקשך להשלים פרטים פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה