תלונות אופיס דיפו (Office Depot)

תלונות ציוד משרדי

תלונות קניות

דף הבית
חזרה לרשימת   שעות פתיחה אופיס דיפו (Office Depot)שעות פתיחה אופיס דיפו (Office Depot) גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
קניות מגזר:
אזור חיפה איזור:
אופיס דיפו (Office Depot) שם בית העסק:
תל אביב כתובת:
גרנד קניון חיפה סניף בית העסק:
שירות מאכזב נושא התלונה:
ברנבאום  ורד שם/כינוי:
‏שבת ‏11 ‏מרץ ‏2006 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
היום בשעות הבוקר נכנסתי לסניף אופיס דיפו בחיפה ורכשתי מצלמה דיגטלית של קנון מדגם A410 לקראת חג פורים, כאשר הגעתי הביתה וניסיתי להשתמש במצלמה גיליתי להפתעתי כי המצלמה נמסרה לי ללא כרטיס זיכרון, כאשר במפרט המצלמה מופיע בפירוש כי המצלמה נמכרת עם כרטיס זיכרון של 16MB , ללא כרטיס זיכרון ניתן להשתמש במצלמה אך לא ניתן לשמור את התמונות. כאשר התקשרתי לחנות על מנת לבדוק מדוע נמסרה לי המצלמה ללא כרטיס זיכרון קבלתי יחס מעליב מנציג השירות שתחילה התחמק מאחריות לבעיה וטען כי המצלמה מגיעה ללא כרטיס ( טענה לא נכונה שנבדקה במספר אתרי אינטרנט המוכרים את המצלמה, בכולם מגיעה המצלמה עם הכרטיס) רק לאחר שעלו הטונים בשיחה הסכים כי אגיע לקבל את כרטיס הזיכרון שמגיע לי, הנני גרה בנצרת עלית ורק מחר אוכל לגשת ולקבל את הכרטיס המגיע לי, לצערי לא אוכל להשתמש בה מחר לצילומי הפורים כפי שתכננתי ובעצם לשם כך קניתי אותה.
הדבר לא היה כל כך מעצבן אותי אם זו היתה הפעם הראשונה בה אני נתקלת בשירות לקוחות לוקה ובמוצרים פגומים ברשת אופיס דיפו, ואני יכולה רק להאשים את עצמי שאני חוזרת על אותה טעות שוב ושוב וממשיכה לקנות ברשת זו מוצרים, בעיות נוספות התגלו גם במחשב נייד, עכבר, תיק למחשב נייד שקניתי ברשת, אך הפעם אני מבטיחה לעצמי שהיום זו בהחלט היתה קניתי האחרונה ברשת זו, וגם מבצעים ומחירים זולים לא יגרמו לי לשוב ולקנות בה, אני מעדיפה לשלם קצת יותר ולקבל מוצר איכותי יותר ושירות אדיב יותר שלאחר קניה, החוכמה היא לא רק למכור אלא גם לעמוד מאחורי המוצר אותו מוכרים.
ו סוג הנזק :
אני לא מצפה מהרשת לאיזשהו פתרון, פשוט אפסיק לקנות פתרון נדרש :

אופיס דיפו (Office Depot) שירות לקוחות

, תגובה:
נגה שליסר אחראית קשרי שם ותפקיד:
שלום רב, קראנו בעיון את פנייתה של הגברת רויטל ברנבאום ואנו מצרים על אי הנעימות והיחס בו נתקלה בסניפנו. המקרה הועבר לטיפולו של מנהל הסניף ולשביעות רצונה המלא של הלקוחה. תיקוותנו כי גב' ברנבאום תבחר להעניק לנו הזדמנות נוספת לשרתה בעתיד. בברכה, תגובה:
הוענק ללקוחה כרטיס זיכרון 128mb פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה