תלונות Hot Mobile (הוט מובייל)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימת גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שוק הסלולר מגזר:
אזור השפלה איזור:
Hot Mobile (הוט מובייל) שם בית העסק:
חיוב לא הוגן על שיחות לחו"ל נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
להלן התלונה כפי ששלחתי להוט מוביל:

הוט שלום,שמי אילן גל כהן, אני במקור מארה"ב, באתי לישראל לשנת שליחות לעבוד כמורה לאנגלית עם נוער בסיכון ברמלה.

הצטרפתי להוט לפני כמה חודשים לתוכנית ללא הגבלה ב-49 ₪ לחודש הכוללת שיחות חינם, SMS חינם, שיחות לחו"ל לכמה יעדים חינם (כולל ארה"ב) וכו'.

עד החודש הנוכחי לא הועלתם בטובכם לשלוח לי חשבונית חודשית כדי שאוכל לראות על מה אני משלם, אז קודם כל אני מעוניין שתשלחו לי באופן מידי את כל החשבוניות שלי כולל פירוט שיחות עד לחודש זה.

יתרה על כך, בחודש פברואר קיבלתי חיוב בכרטיס האשראי על סך 941 ש"ח.

לאחר שראיתי את החיוב המופרח התקשרתי לנציג השירות שאמר לי שהחיובים הם כתוצאה משיחות לחו"ל. הוא הסביר לי שכיוון שאני מתקשר לחו"ל עם מספר שמתחיל בפלוס (+) ולא באפס אפס (00) אני משלם על השיחות כיוון שהן לא עוברות דרך הוט.

1) זה לא מעניין אותי איך התקשרתי לחו"ל, אתם מבטיחים שיחות לחו"ל חינם ואני מחייג לחו"ל איך שאני יודע. אם חיוג בפלוס (+) עולה כסף וחיוג ב-00 הוא חינם אז אל תאפשרו להוציא שיחות עם +. מה אתם מנסים לעשות? לגנוב את הלקוחות שלכם אם הם לא מתקשרים בדרך הספציפית שאתם רוצים.

2) אם אתם רוצים שנתקשר לחו"ל ב-00 אז תיידעו את הלקוחות שזאת הדרך להתקשר.

3) אם ראיתם שאני מתקשר לחו"ל ומצטברת לי חשבונית עתק, למה אתם לא טורחים ליידע אותי, להגיד לי שעולה לי הרבה כסף, משהו... אבל שוב, שום מילה ממכם, רק מה שטוב לכיס שלכם.

בכל אופן, מאז השיחה עם הנציג אני מתקשר לחו"ל רק עם קידומת של 00.

אבל איזה פלא, היום אני שוב מגלה שבמרץ קיבלתי חיוב בכרטיס האשראי על סך 852 ש"ח. אלוהים יודע למה!?!

בנוסף, קיבלתי היום בפעם הראשונה את החשבונית החודשית במייל ולהפתעתי אני מגלה חיוב של 2229 ₪!!! ?1834 ₪ עבור שיחות בין לאומיות. 1742 ש"ח לקווי זהב, 29 ₪ לבזק בינלאומי ו-61 ₪ להוט מוביל.


אני מבקש במידי שתשלחו אליי את החשבוניות לכתובת מייל זו, כפי שביקשתי בתחילת המכתב.

כמו כן, אני דורש לקבל החזר כספי מלא על כל החיובים המיותרים שגביתם ממני מעבר לחיוב חודשי של 49.90 שאני אמור לשלם על פי החוזה.איני צריך להסביר את עוגמת הנפש ותחושת התסכול שאני חש לאור תרגיל ההונאה שניסיתם לעשות על חשבוני.

אני נמצא פה בשנת שליחות אבל אני לא תייר תמים שניתן לעבוד עליו ואין לי שום כוונה לוותר על המגיע לי.


במידה ולא אקבל את כספי חזרה, אפנה לעורך הדין שלי ונפגש בבית המשפט. מעבר לכך הסיפור שלי יעבור ישר לכל אמצעי המדיה שאני מכיר (פייסבוק, חדשות, צינור לילה וכו').


בתודה מראש,


אילן גל כהן

0548368601

כל הרשימה מימין סוג הנזק :
החזר כספי פתרון נדרש :

Hot Mobile (הוט מובייל) שירות לקוחות

, תגובה:
מדיאה ,רכזת פניות הציבור הוט מובייל שם ותפקיד:
שלום רב בהתייחס לפנייתו של מר אילן כהן סימוכין 82469 במסגרת פנייתו ולאחר השיחה שקוימה עמו ביום 11042013,כפי שהוסבר לו במעמד ההתקשרות, במסגרת תוכנית השימוש "99 ₪ ללא הגבלה + שיחות לחו"ל", נהנה מר אלון הן משיחות ללא הגבלה בישראל והן משיחות חינם לחו"ל ליעדים נבחרים המפורטים באתר האינטרנט של חברתנו, במספרים נייחים באמצעות חיוג קידומת "00" או "017". כפי שהוסבר בשיחתנו , הוא ביצע חיוג למדינות אשר אינם כלולים ביעדים הנבחרים בתוכנית השימוש כאמור, וכן ביצע שיחות אלה באמצעות חיוג הקידומת "012" אשר הינה הקידומת של מפעיל בינ"ל – קווי זהב. תגובה:
מטעמי שירות חברתנו זיכתה את חשבונו של מר אלון בסך 1263.66 ש"ח הזיכוי יועבר לאמצעי התשלום המעודכן במערכות חברתנו. בברכה, מדיאה רכזת פניות הציבור הוט מובייל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה